Że co?
#11
Nie podlizywał mi się, to że go nie lubicie to nie znaczy że teraz mamy go traktować jak kogoś niechcianego... Dla mnie sprawa jest jasna: to wyłącznie kwestie osobiste, ja też wielu osób nie lubię i takowe po prostu olewam. Nikt nie każe wam z nim kolegować się, lubić go tylko po prostu szanujcie się i tyle wystarczy.

Jak coś znowu przeskrobie to bardzo prawdopodobnie że kolejnej szansy nie dostanie, napisał przeprosiny że się zmienił na forum...

Sprawa jest zakończona, nie róbcie kolejnych wątków bo to i tak nic nie da.

(01-27-2018, 11:34)Wyimaginowany napisał(a): TOĆ TO NIESPRAWIEDLIWE WOBEC INNYCH GRACZY!

Jakoś mało kto miał pretensję jak Miłosz dostał unbana po dosyć krótkim czasie. Po za tym jeden z banów Matiego nie był do końca słuszny.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
(01-27-2018, 11:38)Tails napisał(a): Nie podlizywał mi się, to że go nie lubicie to nie znaczy że teraz mamy go traktować jak kogoś niechcianego... Dla mnie sprawa jest jasna: to wyłącznie kwestie osobiste, ja też wielu osób nie lubię i takowe po prostu olewam. Nikt nie każe wam z nim kolegować się, lubić go tylko po prostu szanujcie się i tyle wystarczy.

Jak coś znowu przeskrobie to bardzo prawdopodobnie że kolejnej szansy nie dostanie, napisał przeprosiny że się zmienił na forum...

Sprawa jest zakończona, nie róbcie kolejnych wątków bo to i tak nic nie da.


A co z innymi osobami które również przepraszały, ale już unbana nie dostały?

(01-27-2018, 11:38)Tails napisał(a): Nie podlizywał mi się, to że go nie lubicie to nie znaczy że teraz mamy go traktować jak kogoś niechcianego... Dla mnie sprawa jest jasna: to wyłącznie kwestie osobiste, ja też wielu osób nie lubię i takowe po prostu olewam. Nikt nie każe wam z nim kolegować się, lubić go tylko po prostu szanujcie się i tyle wystarczy.

Jak coś znowu przeskrobie to bardzo prawdopodobnie że kolejnej szansy nie dostanie, napisał przeprosiny że się zmienił na forum...

Sprawa jest zakończona, nie róbcie kolejnych wątków bo to i tak nic nie da.


A co z innymi osobami które również przepraszały, ale już unbana nie dostały?
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#13
(01-27-2018, 11:38)Tails napisał(a): Nie podlizywał mi się, to że go nie lubicie to nie znaczy że teraz mamy go traktować jak kogoś niechcianego... Dla mnie sprawa jest jasna: to wyłącznie kwestie osobiste, ja też wielu osób nie lubię i takowe po prostu olewam. Nikt nie każe wam z nim kolegować się, lubić go tylko po prostu szanujcie się i tyle wystarczy.

Jak coś znowu przeskrobie to bardzo prawdopodobnie że kolejnej szansy nie dostanie, napisał przeprosiny że się zmienił na forum...

Sprawa jest zakończona, nie róbcie kolejnych wątków bo to i tak nic nie da.
Moja reakcja:


No ale halo. WaffOut czekał 2 lata na przykład. Sporo innych po roku, to czemu on 3 miechy a THEBOX jeszcze mniej? ...

Niedostępny
#14
Moze dlatego ze co chwile cheatuje.. a gdy zostane przylapany to sie wypiera? juz cos mowilem opinia sama sie nie wyrobila
a ze prawie nikt nie ma do niego szacunku to juz wynika z tego --> latwo cos stracic trudno odzyskac
mogl sie normalnie zachowywac ja sie pogodze z tym UB ale jesli znowu zostanie zlapany na cheatach i znow dostanie ub to bedzie smieszne bo bedzie to dowodzic ze ten server ma bany permanetne tylko dla pozoru

poza tym spojrzmy na jego postepowanie
1 wypiera sie wszystkiego
2 zrozumial ze kazdy zna prawde - przeprasza uwazajac ze nie robi tego by dostac ub
3 zostaje przylapany na multikoncie znowu udaje ze to nie on a wszystko co dzieje sie na serwerze jest mu znane bo ''rozmawia az bratem'' ''widzi u brata'' ta jasne
4 prosi o ub
NO KURDE TO SA JAKIES ZARTY CHYBA
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#15
Właśnie, przecież mati grał przez całego swojego bana, grał na koncie "brata". Tego nie wzięliście pod uwagę, nie? Jak stracił wszystkie mulciaki to teraz prosi o ub XD
#16
Thebox - cheatował, grał na mk, dostał perma, wypierał się - Dostał unbana po 2.5 miesiąca
M_A_T_I - Cheatował, grał na mk, wypierał się, dostał perma - DOstał ub po 3 miesiącach

czyli pomimo iż M_A_T_I jak i Thebox kłamali w żywe oczy i administracji i graczom, wypierali się jak mogli, to i tak dostali UnBana bo "się zmienili"?
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#17
a uczciwi gracze, którzy się nie wypierali niczego nie dostawali kolejnej szansy..
#18
I tak dobrze wszyscy wiecie, że nic wam to nie da xD[Obrazek: ab7bd1caa61d505e1a5c2762c3c6f190.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#19
(01-27-2018, 11:55)Boczek napisał(a): I tak dobrze wszyscy wiecie, że nic wam to nie da xD[Obrazek: ab7bd1caa61d505e1a5c2762c3c6f190.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Proszę Cię, nie pesymizuj i nie "realizuj".

Niedostępny
#20
(01-27-2018, 11:55)Boczek napisał(a): I tak dobrze wszyscy wiecie, że nic wam to nie da xD[Obrazek: ab7bd1caa61d505e1a5c2762c3c6f190.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

co nie zmienia faktu ze server trzeba wysmiac za takie postepowanie ;p
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości