Duże PvP
#1
Witam,
Chciałbym zaproponował żebyś cichy jednak dodał to duże pvp bo jak chcesz z kimś solo na małym to się nie da, bo znajdzie ktoś kto czeka aż ktoś wejdzie i tylko dobije. Już nie raz doświadczyłem tego.
Dlatego pisze żebyś cichy dodał duże pvp najlepiej jak by znajdowało się gdzieś dalej od małego pvp.
#2
Zeby znowu duze pvp bylo puste, a mini pvp bylo pelne i duze pvp zasmiecalo tylko miejsce na spawnie?
+ Te pvp jest akurat sredniej wielkosci nie jest duzym pvp.
#3
Duże pvp było słabe. Stivy kopały tam surowce chociaż że to było pvp. Sam cichusek mówił że na dużym pvp nikt nie grał
#4
Właśnie dużo osób grało na dużym pvp.
#5
(08-30-2017, 08:58)MrWojteczek napisał(a): Właśnie dużo osób grało na dużym pvp.

Codziennie przechodzac na starym spawnie kolo dwoch pvp (mini i duzego) widzialem wieksza ilosc osob na malym niz na duzym. Duze pvp bylo puste caly czas (chyba ze ktos poszedl tam to moze 2-3 osoby za nim). Jestem na nie.
#6
Chyba ci koledzy w głowie nieposprzotali

Do mrwojteczek

Nie zgadzam się z tobą mrwojteczek
#7
Akurat tw zdanie jest mało ważne.
Ja chciałbym duże pvp albo przynajmniej średnie pvp czyli medium pvp jak byś M_A_T_I nie wiedział.
#8
Fakt szału nie było z ilością graczy, ale... Zrobi wam to jakaś krzywdę jeżeli to duże PvP zostanie dodane? No bo na przykład można to porównać do 2 PvP na Prisonie, na drugim jest zazwyczaj mniej graczy, a mimo tego nikt nie narzeka...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Jestem za dodaniem mozna sie poklepac na lepsze ekwipunki.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
No właśnie a takto jest 1 miejsce do bicia , a jak będzie duże pvp to zawsze można iść tam na solo , a na małym tak się nie da.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości