Szczyt wszystkiego.
#11
Gdzie jest napisane tak poza tym, że jak dostanę bana to nie będę mógł odebrać /kit vip? Albo może chciałbym aby te dni były chociaż dodane dla konta ELVIKOM (mojego taty), bo dlaczego 17,22 zł ma pójść w błoto? Tzn. w kieszeń Cichuska?

Moje niecne zamiary z kowadłem... Jak zobaczyłbyś człowieka z nożem też byś go aresztował bo może nim zabić? Nóż ma dwa zastosowania, dobre i złe. Tak samo kowadło w minecraft. Ty Invi to nie powinieneś nawet się wypowiadać bo nic nie wnosisz do tematu oprócz nabijania postów o rzeczach niezwiązanych z tematem.

Szkoda mi Ciebie, panie C. Myślałem, że istnieje JAKAKOLWIEK możliwość dogadania się. Ale permanentnym banem (zablokowaniem możliwości korzystania z rangi za prawdziwe pieniądze) dobiłeś "gwóźdź do trumny". Zmotywowałeś mnie do zgłoszenia sprawy jako pierwszej po powrocie do Polski (który nastąpi na dniach).
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#12
ranga vip jest przypisana do Twojego konta, a uprawnienia nie zostały Ci zabrane, po prostu masz bana Tongue
przykład =/= rzecz niezwiązana z tematem, tak, jakby policja zobaczyła człowieka z nożem, który podchodzi do drugiego człowieka, to by go aresztowała.
oczywiście, że istnieje. istnieje też coś takiego jak kulturalna dyskusja. wiesz, za co dostałeś perma, więc no.
#13
(08-11-2017, 06:29)Invi napisał(a): zareklamowałeś 3 serwery,

Jakie 3 serwery? Możesz mi to pokazać?
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#14
(08-11-2017, 06:57)Pan_Masio_13 napisał(a): Gdzie jest napisane tak poza tym, że jak dostanę bana to nie będę mógł odebrać /kit vip? Albo może chciałbym aby te dni były chociaż dodane dla konta ELVIKOM (mojego taty), bo dlaczego 17,22 zł ma pójść w błoto? Tzn. w kieszeń Cichuska?

Moje niecne zamiary z kowadłem... Jak zobaczyłbyś człowieka z nożem też byś go aresztował bo może nim zabić? Nóż ma dwa zastosowania, dobre i złe. Tak samo kowadło w minecraft. Ty Invi to nie powinieneś nawet się wypowiadać bo nic nie wnosisz do tematu oprócz nabijania postów o rzeczach niezwiązanych z tematem.

Szkoda mi Ciebie, panie C. Myślałem, że istnieje JAKAKOLWIEK możliwość dogadania się. Ale permanentnym banem (zablokowaniem możliwości korzystania z rangi za prawdziwe pieniądze) dobiłeś "gwóźdź do trumny". Zmotywowałeś mnie do zgłoszenia sprawy jako pierwszej po powrocie do Polski (który nastąpi na dniach).

a jest gdzies napisane "gdy dostaniesz bana za zle zachowanie, czas twojej rangi automatycznie sie przedluzy lub na specjalna prosbe zostanie przeniesiony na inne konto"?

nie jest i tak nie robie.
w sklepiku masz jedna informacje, a w grze o zasadach druga.
polacz te dwa fakty i co ci wyjdzie? kazdy moze zostac zbanowany jak zle sie zachowuje.

i cos mi sie wydaje, ze nie znasz praw konsumentow, poczytaj je sobie zanim mnie bedziesz oskarzal o kradziez.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
(08-11-2017, 07:03)Cichusek napisał(a): i cos mi sie wydaje, ze nie znasz praw konsumentow, poczytaj je sobie zanim mnie bedziesz oskarzal o kradziez.

Więc na pewno ty je poznasz, ponieważ będę wnosił o zwrot części kwoty za niewykorzystaną rangę VIP.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#16
(08-11-2017, 07:00)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 06:29)Invi napisał(a): zareklamowałeś 3 serwery,

Jakie 3 serwery? Możesz mi to pokazać?

ależ oczywiście. a wiesz, że wulgaryzmy w internecie również są niezgodne z prawem, tak samo jak obraza? Smile
[Obrazek: 8453b5a956e3.png]
#17
(08-11-2017, 07:05)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:03)Cichusek napisał(a): i cos mi sie wydaje, ze nie znasz praw konsumentow, poczytaj je sobie zanim mnie bedziesz oskarzal o kradziez.

Więc na pewno ty je poznasz, ponieważ będę wnosił o zwrot części kwoty za niewykorzystaną rangę VIP.





Kod:
Art. 3.
1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:

10) zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, jeżeli konsument jest zobowiązany do zapłaty kwoty nieprzekraczającej pięćdziesięciu złotych.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
(08-11-2017, 07:09)Invi napisał(a): ależ oczywiście. a wiesz, że wulgaryzmy w internecie również są niezgodne z prawem, tak samo jak obraza? Smile
[Obrazek: 8453b5a956e3.png]

Na twoim załączniku po 1 nikogo nie nakłaniam, wręcz przeciwnie. Widać, że napisałem, żeby NIC nie pisali.
Po 2, zareklamowałem dwa serwery i jedną stronę WWW
Po 3, To nie wulgaryzmy, skoro WSPANIAŁA maszynka Cichuska tego nie zablokowała Smile

Nie wypowiadaj się, skoro nie masz racji.

(08-11-2017, 07:11)Cichusek napisał(a):
Kod:
Art. 3.
1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:

10) zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, jeżeli konsument jest zobowiązany do zapłaty kwoty nieprzekraczającej pięćdziesięciu złotych.

I myślisz, że to jedyna ustawa jakiej podlegasz?
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#19
(08-11-2017, 07:16)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:09)Invi napisał(a): ależ oczywiście. a wiesz, że wulgaryzmy w internecie również są niezgodne z prawem, tak samo jak obraza? Smile
[Obrazek: 8453b5a956e3.png]

Na twoim załączniku po 1 nikogo nie nakłaniam, wręcz przeciwnie. Widać, że napisałem, żeby NIC nie pisali.
Po 2, zareklamowałem dwa serwery i jedną stronę WWW
Po 3, To nie wulgaryzmy, skoro WSPANIAŁA maszynka Cichuska tego nie zablokowała Smile

Nie wypowiadaj się, skoro nie masz racji.


Ty tu nie masz racji. To są przekleństwa, cichy może musi dopracować plugin? Już sie nie kłóć bo pogarszasz sprawę. Co z tego czy serwer czy stronę www. Reklama to reklama.
........................................UwU
Niedostępny
#20
(08-11-2017, 07:16)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:09)Invi napisał(a): ależ oczywiście. a wiesz, że wulgaryzmy w internecie również są niezgodne z prawem, tak samo jak obraza? Smile
[Obrazek: 8453b5a956e3.png]

Na twoim załączniku po 1 nikogo nie nakłaniam, wręcz przeciwnie. Widać, że napisałem, żeby NIC nie pisali.
Po 2, zareklamowałem dwa serwery i jedną stronę WWW
Po 3, To nie wulgaryzmy, skoro WSPANIAŁA maszynka Cichuska tego nie zablokowała Smile

Nie wypowiadaj się, skoro nie masz racji.

(08-11-2017, 07:11)Cichusek napisał(a):
Kod:
Art. 3.
1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:

10) zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, jeżeli konsument jest zobowiązany do zapłaty kwoty nieprzekraczającej pięćdziesięciu złotych.

I myślisz, że to jedyna ustawa jakiej podlegasz?

1. to się nazywa prowokacja. gdybym ja napisał coś obraźliwego na chacie, to reszta graczy by się przyłączyła (młodszych graczy), a niektórzy mogliby pomyśleć, że jest to do nich.
2. To nie ma znaczenia - reklama to reklama.
3. Weź ty pomyśl, zanim coś napiszesz. Aż tak nie myślisz, czy udajesz? Wulgaryzm to wulgaryzm i wszyscy wiemy, co miałeś na celu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości