Itemy.
#1
Chodzac na pvp mozna zabic wiele osob, ktore nie maja zbroi. I to zaczyna wlasnie wnerwiac, ze przychodza tacy i nic z tego nie masz potem. Proponowalbym zrobienie jakiegos dropu z graczy, kosci czy tam jakiegos zgnilego miesa, bo naprawde tacy gracze wkurzaja.
#2
juz byla taka propozycja.
przeciez to jest normalne, sa slabsi gracze ktorzy nie sa tacy bogaci i im szkoda zbroi.
zawsze z nich wypadnie mieczyk, a jak nie to troche expa.
wam sie moze nie przyda kamienny i zelazny miecz, ale niektorych pewnie uszczesliwi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
hmm ja bym proponował:
1 diaks za zabicie jednego gracza
#4
(08-03-2017, 09:05)Lawa_Boy napisał(a): hmm ja bym proponował:
1 diaks za zabicie jednego gracza

To jest dla mnie za bogato.
Cichusku wlasnie wiem ale my i tak nie mamy korzysci z tego. Zabijamy gracza jakiegos bez zbroi i co z tego? Mamy sie chwalic ze zabilismy kogos? Moglbys chociaz dac te kosci, bo nie ktorzy i tak potrzebuja tych kosci.
#5
Bo przecież nie ma nic lepszego do roboty na zbieranie itemków, niż chodzenie na PvP. Tyle razy było mówione: PvP to tylko dodatek. Nie chcesz, nie chodź. Zawsze są lepsze (skutecznejsze) metody na zdobycie tych kości czy innych rzeczy. Mobgrinder, chodzenie nocą po surowcowej... A z resztą tak naprawdę nie widzę nigdzie problemu w zdobywaniu kości.

P. S. Cichusek nie wspiera leniwych osób.

Niedostępny
#6
jestem za dodaniem kości i chociaż zgniłego mięsa Smile
#7
Zgadzam się z Iam'em, PvP to tylko urozmaicenie classica, gdy komuś się nudzi. Sama nazwa "Classic" oznacza klasycznego MC, a jakoś nigdy nie spotkałem na takich serwerach kości czy tam czegoś innego z graczy.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#8
To moze jakies pvp dla bogatszych? Po spawnem by bylo koszt teleportacji 1 diax. I nie bylo by problemu ze jakis biedny gracz zabieze itemy.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#9
(08-05-2017, 16:46)Rumbur napisał(a): To moze jakies pvp dla bogatszych? Po spawnem by bylo koszt teleportacji 1 diax. I nie bylo by problemu ze jakis biedny gracz zabieze itemy.

Bez sensu
Niedostępny
#10
Chodzi mi o to ze sie klepiesz a fapki itemy zabierają.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości