Propka na szybko
#1
Star 
Rozmyślałem sobie nad dwoma rzeczami, ważnymi rzeczami:

Pierwsza to przywrócenie NPCów kosztem podniesienia cen rudy emeraldu w sklepie. Puyan wypowiadał się w moim wątku o emeraldach i NPCach, iż miałyby one "psuć gospodarkę". Ja tak nie twierdzę. Tak samo Hayer w którymś jeszcze starszym wątku o NPCach napisał, iż kupowanie emeraldów w /sklep + handel z NPC = bardzo łatwe $ (do tego to się sprowadzało). Tak więc mój pomysł to przywrócenie Osadników w zamian za zwiększenie ceny rudy szmaragdu z $90 do $900 lub zamiany rudy szmaragdu na szmaragd za $600, ewentualnie pozbycie się szmaragdu ze /sklep i zastąpienie go czymś innym. To mój pierwszy pomysł z dwóch.

Drugi pomysł to inne karanie cheaterów, x-rayowców itp. (ogólnie osób z huzunką). Zamiast banować (albo raczej oprócz banować), możnaby czyścić ich konta do zera (po prostu kasacja konta - mówmy po imieniu), żeby po banie nie zaczynały z przedmiotami zdobytymi poprzez oszustwa i cheaty. Oszustów też mogłoby to dotyczyć.


Grubsza paczka propozycji już niedługo. Przy okazji napisałem z racji tego PW do Cichuska z tytułem "Dzień dobry". Czekam cierpliwie na odpowiedz.

Niedostępny
#2
Za.

Chyba nie da sie tego zrobić automatycznie, Cichy by musiał ręcznie czyścić ok. 5 osobą dziennie działki, ec i kaske. (eq sie łatwo da wyczyścić)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Iam przy tych NPC, chyba o czymś zapomniałeś... Konkretnie o tym że handel u NPC działa w dwie strony, czyli że od nich też można dostać emeralda. Np: 20-25 marcheweczek = szmaragd, oraz wiele (może nie tak bardzo ja ta) innych absurdalnych ofert. A związku z tym że na Classicu, wszystkiego jest pełno, to mamy problem.

No chyba że istnieje, jakiś sposób ingerowania w oferty NPC.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Jest mozliwosc ingerencji w npc.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
(07-22-2017, 07:47)Tails napisał(a): Iam przy tych NPC, chyba o czymś zapomniałeś... Konkretnie o tym że handel u NPC działa w dwie strony, czyli że od nich też można dostać emeralda. Np: 20-25 marcheweczek = szmaragd, oraz wiele (może nie tak bardzo ja ta) innych absurdalnych ofert. A związku z tym że na Classicu, wszystkiego jest pełno, to mamy problem.

No chyba że istnieje, jakiś sposób ingerowania w oferty NPC.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Tak, zgadzam się, że mogą być pewne zachwiania, dziękuję szanownie za poprawkę: toteż przytaczam tutaj pełną listę dostępnych trade'ów u NPCów w wersji 1.8 (na 1.7 powinno być praktycznie tak samo).
https://hydra-media.cursecdn.com/minecra...e6b18db639

To ma to do rzeczy, iż skoro
(07-22-2017, 07:56)RumburRak napisał(a): Jest mozliwosc ingerencji w npc.
to można by (jeśli by Cichusek mógł, znaczy, miał możliwość) pokasować lub pozmieniać niektóre z ofert przedstawionych w tabeli.


@kolejny post, ale nie do nabijania: Gdyby to było tak proste, jak opisuje Rumbur :v

Niedostępny
#6
Więc sam widzisz. Dynie, arbuzy, zgniłe mięso... Zbuduj dyniarke/arbuziarkę/mob grider i czerp bez przerwy zyski. Jeżeli miało to nie psuć gospodarki, trzeba było to bardzo przebudować. Właściwie to niemal wszystko.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Ale z tym czyszczeniem kont to nie wypali za duzo roboty.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
Czyszczenie konta to niezbyt dobry pomysł, tacy cheaterzy grają tylko po to, by wkurzyć ludzi, wchodzą w zwykłych diax itemach na PvP i kozaczą. Więc wyczyści im się konto i znajdą diaxy na kolejnego seta w kilka sekund na x-rayu.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#9
Jestem za a co do postu mr_koxu to wiele razy się zdarzało że stali gracze posiadali cheaty itp. więc to byłby dobry pomysł.
........................................UwU
Niedostępny
#10
1. Za
2. Mysle ze bedzie z tym duzo roboty i na pewno mniej osob by wchodzilo na serwer.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości