Unban Kacpii1337
#1
No cześć, ja piszę w sprawię Szwed. Bo on dostał bana za spam i za ogólne zachowanie na forum i na grze. Nie mógłby dostać jeszcze jednej szansy? Powiedział, że mocno żałuje i chciałby pograć, a na forum będzie grzeczny jak kotek. Bana na grze nie miał od grudnia. I on naprawdę żałuje, chciał dobrze ale poniosło go jak zawszę. Ja proszę w jego imieniu o unbana dla niego.

PS: On przeprasza i serio żałuje.
#2
(07-02-2017, 13:09)ZabijakaPL1337 napisał(a): Na nie Smile

Sam w tym uczestniczyłeś, więc mógłbyś być solidarny z kolegą.
#3
Jak dla mnie nie zasługuje na unbana.
Tutaj jest jeden z powodów:
[attachment=17809]
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
niedawno prosil o odbanowanie na forum, a powod napisal taki, ze sie zmienil.
jednak ja nie zauwazylem zadnej zmiany na lepsze.
co chwile pisal jakies odzywki na shoutboxie, ktore ani nie byly mile, ani smieszne.
podobno w grze tez mnie obrazal, nie wiem jak innych graczy.
ogolnie to powodem jego bana jest "spam", ale za nim kryje sie brak kultury, obraza, pisanie takich samych tematow i w ogole.
jestem na nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(07-02-2017, 13:14)Cichusek napisał(a): niedawno prosil o odbanowanie na forum, a powod napisal taki, ze sie zmienil.
jednak ja nie zauwazylem zadnej zmiany na lepsze.
co chwile pisal jakies odzywki na shoutboxie, ktore ani nie byly mile, ani smieszne.
podobno w grze tez mnie obrazal, nie wiem jak innych graczy.
ogolnie to powodem jego bana jest "spam", ale za nim kryje sie brak kultury, obraza, pisanie takich samych tematow i w ogole.
jestem na nie.

Co Zabijaka wstawił tego skrina, to on mówi, że tylko raz cię obraził. Teraz powiedział, że naprawdę będzie cicho.
#6
też jestem za nie
szkoda że nie porobiłem ss'ów jak wyzywa na msg (nie wiedźiałem że taki będzie temat)
Niedostępny
#7
No i przeprasza ciebie, to było pod wpływem emocji.
#8
Każdy zasługuje na szansę, na przykład mati dostał 3 razy bana za cheaty a jakoś dostał kolejną szansę. Uważam żę szwedowi również warto dać kolejną szansę.
........................................UwU
Niedostępny
#9
Także jestem za. Szwed stara się jakoś zmienić...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Też za.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości