Nowe mapki.
#1
Hejeczka naklejeczka to znowu ja xD Jak już Cichy wspomniałeś możesz dodać nową mapę surowcową i nether (ze spawnem). Proponował bym to dodać jak najszybciej np dziś, tak żeby na jutro już było. I chciałbym żebyś przemyślał, tą moją propozycję ze spawnem na surowcowej i losowym tp na nim.
#2
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Jestem za, sam to proponowałem z surowcową. ;D
........................................UwU
Niedostępny
#4
dobrze.
po przeczytaniu tego tematu zabralem sie za robienie spawna netheru, wyszlo jak wyszlo.
mape postaram sie wgrac jutro rano, bo to akurat musze recznie zrobic podczas wylaczonego serwera.
jesli chodzi o mape surowcowa, to zostala wygenerowana nowa (nie mam pojecia co na niej jest) i wgra sie automatycznie podczas nastepnego resetu mapy (nie wiem kiedy), ale nie bedzie na niej spawnu.
mam nadzieje, ze wszystko przejdzie sprawnie Tongue

i jesli chodzi o mape surowcowa i teleporty, to po zmianie mapy musicie uwazac na komende /home (jesli tam cos mieliscie), bo mozecie odrodzic sie w jakiejs scianie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
na serwerze jest juz wgrana nowa mapa netheru ze spawnem.
surowcowa CHYBA wgra sie dopiero pojutrze, nie pamietam jak wypadaja ogolne resety map.

jesli chodzi o ten spawn netheru, to dla wszystkich zdziwionych co tam robi kowadlo powiem, ze sie teraz bedzie tam pojawiac.
oczywiscie, ze po kilku uzyciach moze sie zepsuc i zniknac, ale po 3 dniowym resecie wgra sie z powrotem na nowo.
jest tez enchant na 28 lvl tak jak na spawnie, workbench i kilka enderchestow.
z tego co wiem, to niedaleko jest jedna twierdza.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości