Repair.
#1
Jak byly watki o tym, to najwidoczniej nie zauwazylem.

Kazdy wie ile trzeba, zeby wykaczyc cala zbroje dla graczy / vipow. Gracz ma skorzane eq oraz zlota klate, a vip ma skorzany helm, zlota klate, zelazne spodnie i buty zlote.

Proponuje, dodac mozliwosc uzywania komendy /repair. Oczywiscie nie byloby to za darmo. 250$ za naprawienie jednego itemu (nawet 500$). Dla vipow by byloby tanio, jakby bylo 250$, to 200$, a jak 500$ to 400$.

Albo zamiast komendy, polozyc pare kowadel (w jakims zakatku sklepu) i na jednym tabliczke [Repair] i na dole cena. Po wcisnieciu naprawia item, ktory ma sie w lapie.
#2
Mysle ze niepotrzebne jest to. Wpiszesz /vip i tyle. Nawet gdybys mial te 2 snajperki to nadal by ci sie to bardziej oplacalo niz to co proponujesz
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(06-09-2017, 16:48)HubPlayGames napisał(a): Mysle ze niepotrzebne jest to. Wpiszesz /vip i tyle. Nawet gdybys mial te 2 snajperki to nadal by ci sie to bardziej oplacalo niz to co proponujesz
Jezeli ktos wpisze /vip z zbroja ochrona 3 oraz jakims dobrym mieczem np. ostrosc 2-3, ogien 1-2 to straci to wszystko, a moglo to kosztowac sporo lvli. Jezeli chodzi o repair, to mozna za lvl tez byloby dodac, np. odbiera 20-30lvl. Dodatkowo jakby ktos mial wykupione 4 snajpy to by stracil to wszystko.
#4
Ja mam inną koncepcję co do [Repair]: Nie robić tej tabliczki, tylko dać kowadła, skórę, złoto, żelazo i diaxy do kupienia, a następnie użycia ich razem z expem, aby naprawić dobry ench armor.

Niedostępny
#5
(06-09-2017, 17:22)Iam napisał(a): Ja mam inną koncepcję co do [Repair]: Nie robić tej tabliczki, tylko dać kowadła, skórę, złoto, żelazo i diaxy do kupienia, a następnie użycia ich razem z expem, aby naprawić dobry ench armor.
Czyli chodzi ci o klasyczne kowadlo.

Mi chodzilo na poczatku o takie repair dla vipow, ale w sumie dla dwoch rang mozna zrobic platne, ale dla vipa tansze. Albo w sumie...
#6
200$ za jedną skórzaną rzecz, czy kamienny miecz z ostrością II to jak dla mnie o wiele za dużo. Też jestem za kowadłem, skórą, żelazem i diamentami w sklepie za ok. 1 - 30$ (Iron, diaxy itp), oraz posiadania własnego expa na naprawę.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#7
Na kazdy surowiec po 50$ bym dal + powiekszyl troche sklepik na to, albo na spawnie gdzies w rogu to zrobic.
#8
Za diamenty wiecej a za inne itemki do 50$
Pozdrawiam
Niedostępny
#9
(06-10-2017, 20:57)miecz19 napisał(a): Za diamenty wiecej a za inne itemki do 50$
Tu diamenty niestety ci nic nie dadza niz na classicu/prisonie/s2/s1. Tutaj diamenty to w zasadzie nic, wiec wszystkie te itemki mozna dac po 50$.
#10
Oj przepraszam pomylilo mi sie wiecej za zelazo.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości