Czas Zmian.
#1
Chciałbym Drogi Panie(Cichusku)zapytać się czy Jest Opcja na jakies zmiany Na Trybie Classic Np:zaktualizowanie tego trybu na Nową wersje,Wprowadzenie Jakiegos Eventu raz na miesiac w ktorym do Wygrania jest vip(to zachęca gracza) do grania na takim serwerze,Nowa Wersja Cichusek Jest naprawdę Potrzebna nic się nie dzieje tu od 3 lat od wprowadzenia Prisona,Zapomniałbym o Nowym Spawnie(Który Nie wiem co ma Przedstawiac wojne Pod Grunwaldem?)Dobra Przejdzmy do Sedna Gracze chcą nową edycje nie można grac 4 Lata na tej samej Edycji .Potrzeba nowosci zachęcało by to do gry nowych graczy,a nie tylko stańmy w Miejscu i się nie rozwiajmy serwer Potrzebuje rozwoju!Chyba ze Pan Cichusek Tak Bardzo chce mieć hajs z serwa,że specjalnie nie chce rozwoju serwera bo pieniądz rządzi swiatem Big Grin Takie moje zdanie Niech każdy się wypowie na ten Temat czy jest na tak czy na nie! Big Grin Pozdrawiam TikTok
#2
Jestem za ;D
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#3
Jestem za eventami!
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
Może nie nową edycja , ale fakt , przydałyby się duże zmiany.
Ogółem jestem na TAK Big Grin
#6
czasem wprowadzam pewne drobne zmiany, spawn sie przeciez zmienil, czasem cos do sklepiku dorzuce, poprawie pare rzeczy, inne surowcowe itp Tongue
nowej edycji nie zrobie, tak samo nie przejde na nowa wersje gry.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości