CO?!
#1
JA SIE PYTAM CO TO JEST!? wczoraj odswiezalam auto sklep a dzis nie mam tej dzialki1!!!!! no co jest!!! jak to sie stalo ja sie pytam!!!
dzialke odzyskalam ale co z itami!!1
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#2
Stawiałaś coś na działce? Jeżeli tylko wejdziesz na działkę i wyjdziesz to nic nie da. Jeżeli postawisz/usuniesz jakiś bloczek ( otwieranie skrzyń/drzwi nic nie da ) to plugin uzna to jako ''edytowanie działki'' i jej nie usunie przez kolejne 2 tygodnie.
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
napisała że odświeżała
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Jeżeli odświeżałaś jednego dnia, a drugiego nagle ci wyparowały itemki to sugeruje ewidentny włam na konto.

Niedostępny
#5
nie byl wlam bo dzialka byla pusta i nie moja wszystkie inne bylo
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#6
z tego co widze, to ciebie wczoraj nawet na serwerze nie bylo.
nie wiem kiedy odswiezalas dzialke, ale chyba dni ci sie pomieszaly, bo ostatnio na serwerze (nie liczac dzisiaj) bylas przedwczoraj.
dzialka zostala usunieta dzisiaj w nocy, bo nie zostala odswiezona.

sprawdzilem tez inne twoje dzialki i teraz wszystkie sa odswiezone do 9 marca, ale widze tez ze jestes dodana do dzialki gracza Sport_123, ktora tez by wypadalo odswiezyc, bo jej termin konczy sie 26 lutego (3 dni).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Jak ja wczoraj jeszcze z magda pisalem na /msg...
#8
(02-23-2017, 14:57)Mati :) napisał(a): Jak ja wczoraj jeszcze z magda pisalem na /msg...

wedlug logow serwera wczoraj na classicu jej nie bylo, nawet o 20 wieczorem gracz QubraPL pytal sie, czy byla Magda na serwerze, to zabijaka mu odpisal, ze jej nie bylo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
JAK!?!?!?!??! pisalam z matim!!!! nie bylo mnie wieczorem ale bylam po poludniu!

pozatym 2 dni temu tez kurde stawialam bloki w autosklepie!!! no jeju no
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#10
sprawdzilem kolejny raz i wczoraj na classicu cie nie bylo.
to moze datami ci to napisze:
21 lutego weszlas na serwer o 15:09, a potem o 17:48.
22 lutego w ogole nie gralas.
23 lutego (dzisiaj) weszlas o 10:04, potem o 12:01 po restarcie serwera, o 14:38 i przed chwila o 15:06.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości