Nowa Edycja
#1
Exclamation 
Witam,Cichy zrob nowa edycja wreszczie na Classicu.Ponad 3 lata Edycja trwa, Powina byc nowa.Nudne to juz jest.Wiem duzzo ludzi bedzie na NIE lub na TAK.Ale nowa edycja

Nowy spawn , okazja na nowa edycje.
Wiecej graczy
Gracze co teraz zaczeli grac , nie maja szans dogonic innych graczy lepszych od nich.
Wiec nowa edycja = "Fresh Start" dla kazdych.Mysle ze jest czas na to.Jak chcesz to zrob gdzies na forum watek ktora mozna pisac czy chcesz nowa edycje czy nie

~AwesomeFilip
[size=large][color=#0000CD]Zapraszam na moj kanal Tongue
https://youtu.be/ISJoBWZxv_Q
Niedostępny
#2
Na classicu juz dosyć nowości.. Wiem że on daje najwięcej przychodów ale teraz powinni się zająć innymi trybami. Zauważ s2 [XD] Pamiętasz kiedy była nowa edycja ostatnio?
Poza tym były już wątki na ten temat.
#3
Cichy mówił,że nowych edycji NIE będzię :/ (szok)

z jednej strony to dobrze,po co tracić tak wiele? (np grasz 3 lata,miałeś/aś kilka VIP'ów,unikatowe itemy itd)

Nowości powinny wystarczyć,classic się ostatnio dużo zmienił,prison wcześniej też

jak cichy będzię mieć czas,to doda coś nowego,ale nie żeby nowe edycje no,bez przesady (to tylko moja opinia,nie decyzja)
#4
Zrobił nowy spawn.... wystarczy jak na razie.

btw po co wy piszecie te wątki jak i tak wiadomo z góry,że nowej edycji nie będzie. Jak Cichy będzie chciał to zrobi a jak nie to i tak go za nic nie przekonasz
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#5
Bocieg_ ma trochę racji i popieram to że na classic było strasznie dużo zmian ja pierwsze to co bym zrobił to zmienił wolność na prison tam się dzieje tragedia a przecież dużo osób kopie po to żeby być wolnym jak wchodzą na wolność to nie chce się już praktycznie grać (ale to tylko moje zdanie).
A jeśli chodzi o edycję i tak tam nie gram ale trochę szkoda byłoby zmarnować to wszystko dla mnie nie powinno tego być
http://imgur.com/NBS0G9G

Moje życie nie ma sensu Cry
Sleep
#6
Jak na razie nie ma żadnej nowej edycji a jak jakaś będzie to jestem w 100% pewien że Cichy powiadomi o tym graczy tworząc jakiś wątek na forum czy też napisze o tym na serwerowym fanpage. I polecam też czasem przejrzeć starsze wątki na temat "nowych edycji" zamiast ciągle spamić wątkami o tym samym przesłaniu.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
przydałoby się ...
@xShukkaku/Bocieg_: nowości nie wystarczą... jest nowy spawn (powód do narzekań), nowa surowcowa i nether. I szczerze to nic się nie zmieniło, bo 70% serwera ma już wszystkich itemów od wypchania.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
A myślisz że na skyblocku i waterblocku ile jedna ta sama edycja trwa? Nie bedzie raczej nowej edycji na classicu. Jest dosyc zmian takie jak nowy spawn. Watpie aby cichy dodal nowa edycje. A potem by bylo wkurzanie sie ze nikt nic nie ma (na skyblocku było właśnie tak, każdy sie wkurzał że nic nie miał).
#9
Na nie.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#10
Osobiscie jestem za nowa edycja. Wszyscy wszystko maja a jak wchodza pograc to zazwyczaj po to zeby popisac na czacie..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości