5 faktów o użytkowniku wyżej
Lolz z tym 4 to się zgodzę xdd
  Odpowiedz
amatorzy

Grzancia

1.Jedni zyskują przydomki w zasługach za czyny (Kazimierz Wielki), niektórzy dzięki profesji (Kuba Rozpruwacz), a niektórzy tak jak Grzanka: podczas gdy rozkoszowała się kwietniowym słońcem zstąpił na nią duch boży i powiedział: "Krocz do przodu i w imię Pana sław chleb boży. Tak wybieram ciebie i 3 inne niewiasty". I wtedy powstały siostry apokalipsy: Grzanka, Bagieta, Kajzera i Bezglutenówka.

2.Nie warto z nią zadzierać, opanowała do perfekcji sztuke walki zwaną: na suchara, opracowaną przed laty przez nie kogo innego jak jej przybranego ciotecznego brata babci po stronie matki zwanego Alojzym.

3.Podczas gdy inni marwią się o sens istnienia, zastanawiają się jak żyć, tworzą wilgotne memy, ona nie zajmuje sie takimi przyziemnymi sprawami. Wraz ze swoim zespołem naukowców bada znaczenie pestek arbuza dla funkcjonowania wschodniochińskich kościołów poza granicami Chin

4.Występowała raz w popularnym w Polsce show zwanym "Must be gwiazdy tańczą i śpiewają skacząc do wody na lodzie of Poland". Była faworytem do zwycięstwa wśród telewidzów lecz niestety na półmetku rywalizacji została wykluczona przez nieznaną szerzej ludzkości chorobe zwaną փորլուծություն

5. Znany polski publicysta Jan Truteń napisał raz o niej: "Ona ma w sobie to coś, zaimponowała mi jej głebia, to co prezentuje jest niezwykłe, tyle życia w niej życia, tyle ciepła, tyle czystości, niemalże bieli. To po prostu niezwykłe" Warto przypomnieć że miało to miejsce po tym jak Jan (również znany dentysta) przeprowadził standardową kontrole jamy ustnej i przy okazji (Jan był swego rodzaju człowiekiem renesansu, zgłębił również wiedze laryngologii) zbadał stan gardła badanej
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
Jasiooooooooooooooo
  Odpowiedz
(02-07-2017, 22:45)Kacpi ^^ napisał(a): Lolz z tym 4 to się zgodzę xdd

ty to siedź bo najpierw się plujesz a potem ,,yy nie rozumiem" no to życie i morda w kubeł

------------------------------------------------------------------
Croxx Heart piękne
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
rzycie takie jest ras ujeszczasz konia a ras spisz w luszku no cusz albo ras jestes kofbojem i mieszkasz na dzikim zahodzie a ras mieszkasz w domu takie jest rzycie
  Odpowiedz
Kacpi
1.Pluje się,potem płacze
2. WSPANIAŁY I UROCZY TANCERZ NO AŻ DUMA ROZPIERA Heart
3.Taki śmieszek ale nie do końca
4. Go go go gonciarz
5.ŚMIEJE SIĘ ZE MNIE
6. NIE TRAFIA ŚNIEŻKĄ (swoją drogą to nie sądziłam,że ty tak na serio będziesz biegł ... )
7. Dał mi fasolki same nie dobre (jestem przekonana,że to było ustawiane,ponieważ on miał 90% tych dobrych)
8. Lubi kebsy
9.Pluje się,że jest gruby a jest normalny lol
10. Seksiak
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
(02-07-2017, 23:21)Grzancia napisał(a): Kacpi
1.Pluje się,potem płacze
2. WSPANIAŁY I UROCZY TANCERZ NO AŻ DUMA ROZPIERA Heart
3.Taki śmieszek ale nie do końca
4. Go go go gonciarz
5.ŚMIEJE SIĘ ZE MNIE
6. NIE TRAFIA ŚNIEŻKĄ (swoją drogą to nie sądziłam,że ty tak na serio będziesz biegł ... )
7. Dał mi fasolki same nie dobre (jestem przekonana,że to było ustawiane,ponieważ on miał 90% tych dobrych)

1. Nie płaczę ...
2. No tej proszę się nie naśmiewać :/ bo to moja pasja hobby i wgl szargasz mi autorytet do dyrektora XDDDD
3. Tylko do końca ͡(° ͜ʖ ͡°)
5. Nie zawsze XD
6. No to nie była śnieżka bo nie miało boleć ale miało być zimno a było śligo to kurde no rak no rak rak rak 22 546 20 00

Dobra tej Grzana
1. No ma na imię Kasia i chodzi ze mną do klasy
2. Ciągle gada na niemieckim i wgl nic nie pracuje XDDDD
3. Bardzo lubi Panią od niemieckiego z resztą Panią ją też, wcale nie mają spin ze sobą XDD
4. Siedzie za mną na niemieckim XD
5. No hym chce chyba być dziennikarką XD
  Odpowiedz
PUNKT 5 XDDDDDDDDDDD cocoocococoococo
Ja lubię panią od niemieckiego irytuje mnie ale miłość wymaga poświęceń.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
no coś tam kiedyś mówiłaś na niemcu że chcesz iść na dziennikarską do Ciech***** XDD
  Odpowiedz
Nazwa kierunku była 3 członowa i to się w tym mieściło. A idź ty prawniczku daj spokój :*
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości