Sklep/Skup V2.0
#1
Otóż mam kolejną propozycje dotyczącą sklepu i skupu.
Podzielić stragany, czyli:

Sklep:
Narzędzia - Diamentowa/Zlota Siekiera, Motyka, Kilof, Łopata | wędka i łuk
Minerały i Rudy - Ruda węgla, lapisu, złota, żelaza, redstone. kwarcu i emeraldów | Diament, Zloto, Zelazo (w sztabkach), emeraldy, wegiel, lapis, kwarc
Drewniane - Deski akacji, ciemnego debu, tropikalne, debowe, brzozowe, swierkowe | Drewno akacji, ciemnego debu, tropikalne, debowe, brzozowe i swierkowe i liść
Rzadkie - Magiczna latarnia, mapa, siodlo, smycz, jajko wilka, jajko ocelota, enderchest, enchant, plyta muzyczna.
Mechanizmy - Leje, tłok, lepki tłok, redstone, dozowniki, podajniki
Bloki - Piaskowiec, snop siana, zamszony bruk, szklo, biblioteczki, gładki piaskowiec, wełna, kamienne cegly
Roślinnośc/Jedzenie - Jabłko, nasiona, zboże, nasiona kakao, trzcina, dynie, arbuzy, ryby (wszyskie rodzaje), ziemniaki, marchewki, kaktusy.

Skup:
Minerały - Diamenty, złoto, żelazo (w sztabkach), emeraldy, lapis, redstone, kwarc, wegiel, wegiel drzewny
Bloki - Ziemia, piasek dusz, netherrack, piasek, piaskowiec, bruk, kamien, utwardzona glina, blok cegiel, welna, biblioteczki, blok węgla, welna
Itemy z mobów - proch, zgniłe mięso, oko pająka, strzały, kości, nić, płomienna różdżka
Roślinnośc - nasiona, zboże, nasiona kakao, trzcina, kaktusy, dynie, arbuzy, lilia wodna, sadzonki (wszystkie rodzaje), jajko
Jedzenie - ryby (wszystkie rodzaje), marchewki, ziemniaki, surowy schab, surowa wołowina, jablko
Drewniane - deski (wszystkie rodzaje), drewno (wszyskie rodzaje).

Myśle że to tyle.
+ Chce aby na wiosne zostały zmienione kolory straganów na:
Sklep:
- Biała Wełna
- Jasnozielona wełna
Skup:
- Biała Wełna
- Żółta Wełna.
#2
(02-05-2017, 10:22)Mati :) napisał(a): + Chce aby na wiosne zostały zmienione kolory straganów na:
Sklep:
- Biała Wełna
- Jasnozielona wełna
Skup:
- Biała Wełna
- Żółta Wełna.

Jestem na nie, aktualnie wyglądają ładnie.



(02-05-2017, 10:22)Mati :) napisał(a): Otóż mam kolejną propozycje dotyczącą sklepu i skupu.
Podzielić stragany, czyli:

Sklep:
Narzędzia - Diamentowa/Zlota Siekiera, Motyka, Kilof, Łopata | wędka i łuk
Minerały i Rudy - Ruda węgla, lapisu, złota, żelaza, redstone. kwarcu i emeraldów | Diament, Zloto, Zelazo (w sztabkach), emeraldy, wegiel, lapis, kwarc
Drewniane - Deski akacji, ciemnego debu, tropikalne, debowe, brzozowe, swierkowe | Drewno akacji, ciemnego debu, tropikalne, debowe, brzozowe i swierkowe i liść
Rzadkie - Magiczna latarnia, mapa, siodlo, smycz, jajko wilka, jajko ocelota, enderchest, enchant, plyta muzyczna.
Mechanizmy - Leje, tłok, lepki tłok, redstone, dozowniki, podajniki
Bloki - Piaskowiec, snop siana, zamszony bruk, szklo, biblioteczki, gładki piaskowiec, wełna, kamienne cegly
Roślinnośc/Jedzenie - Jabłko, nasiona, zboże, nasiona kakao, trzcina, dynie, arbuzy, ryby (wszyskie rodzaje), ziemniaki, marchewki, kaktusy.

Skup:
Minerały - Diamenty, złoto, żelazo (w sztabkach), emeraldy, lapis, redstone, kwarc, wegiel, wegiel drzewny
Bloki - Ziemia, piasek dusz, netherrack, piasek, piaskowiec, bruk, kamien, utwardzona glina, blok cegiel, welna, biblioteczki, blok węgla, welna
Itemy z mobów - proch, zgniłe mięso, oko pająka, strzały, kości, nić, płomienna różdżka
Roślinnośc - nasiona, zboże, nasiona kakao, trzcina, kaktusy, dynie, arbuzy, lilia wodna, sadzonki (wszystkie rodzaje), jajko
Jedzenie - ryby (wszystkie rodzaje), marchewki, ziemniaki, surowy schab, surowa wołowina, jablko
Drewniane - deski (wszystkie rodzaje), drewno (wszyskie rodzaje).

Jest mi to obojętne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
#3
Oby dwa na tak
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#4
Krzątanina taka jest w sklepie z itemami...
Mozna by bylo zrobic cos takiego.
#5
Kolory mi się podobają takie jakie są
A do ulozenia itemow da sie przyzwyczaic, juz niedlugo kazdy bedzie pamietal gdzie co jest
Niedostępny
#6
teraz jest dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości