Dodajcie Tryb dla tych co...
#1
Gram juz troszke na tym serwerze i doslownie nie moge na to patrzec jak ktos pisze ,,szukam dziewczyny,, ,, szukam chlopaka,, dla mnie to niepotrzebny spam jeszcze w dodatku kiedy pisza ta sama wiadomosc wiele razy AngryAngryAngry
moja propozycja jest stworzenie nowego trybu dla tych co chca milosc przez minecrafta Wink Wedlug mniej byloby lepiej dla tych co chca poprostu sobie pograc po ludzku i dla tych co poszukuja ,,milosci,, To wszystko z mojej strony mam nadzieje ze moj pomysl wam przypadl do gustu

Pozdrawiam
#2
Prościej zrobić /ignore <nick>, jeśli cię ktoś szczerze irytuje. Nowy tryb pod tytułem "minecraft a la amor" nie zostanie dodany, gdyż nie ma to racji bytu i sensu. Tyle z mojej strony.

Niedostępny
#3
O byle co już robić trzeba nowy tryb? Bez sensu...
#4
Tryb do szukania miłości...
Jak niby coś takiego miało by wyglądać? [emoji14]
Kiepski pomysł.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Takich graczy jest mało pewnie do tego bez sensu taki tryb nowy robić.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
/ignore się wpisuje w takich sprawach lol

mnie ignoruje już kilka osób,bo nie wie,że dla jaj mam 37 dziewczyn (36 może,nwm) xD


Taki tryb byłby bez sensu,większość to byłyby spamerzy

"szukam dziewczyny" w kółko by było ;_;
#7
No nie róbmy z serwa za przeproszeniem mówiąc burdelu. Tonie portal randkowy. Tak jak I Am powiedział, lepiej wpisać /ignore <nick gracza> i z bani, mamy takie spamy Wink
#8
Jeśli ciehesek ma robić serwer dla każdej pierdoły, to trzeba by również dla: lubiących sobie poskakać, dla homoseksualistów, dla spamerrów dla tych, którzy lubią sobie poszaleć i oczywiście dla lizodup - tam każdy miałby rangę "Admin" bez permisji do banowania i wyciszania i kicków. Myślę, że pomysł jest beznadziejny dx

Odrzucam.
#9
Nie po to zostało dodane /ignore żeby teraz zakładać nowy tryb, który i tak nie ma sensu, Jestem na nie, polecam /ignore <nick>.


Załączone pliki Miniatury
   
#10
Na nie.
Od czego jest :
/ignore <nick> ?
Zmartwychwstałem jak Jezus.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości