Mob spawnery
#1
[Obrazek: 62af002823ae42dce7ae032e80e39698.jpg]

Cichusku, czy mógłbyś ogarnąć mob spawnery w pobliżu spawnu? Nwm, jakiś limit coś? Bo laguje jak ..., a nie ma z tego pożytku. Jakiś regulamin? Magda buduje kolejny spawner, a obok tego jest jeszcze jeden i koło mnie taki mini mr wojteczka, potem hejzyka i jeszcze jeden jest...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Edit: To gowienko już tak laguje (to Magdy) że jak chce otwierać skrzynki to już mam lagi. A większość graczy ma pewnie słabe komputery jak ja - 2 gb ramu, z czego jeden do plików użytkownika

Edit2:[Obrazek: eab01967750dbc13a247de176a1567ac.jpg] Dalej jeszcze kilka spawnerow
#2
moj mob spawner bedzie bez zegarow wiec spokojnie
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#3
I tak już mocno laguje. Ogar trochę, weź pod uwagę innych graczy.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
ogranicze ilosc pieter najwyzej
a tak pozatym jak sie pytam ja nie mam lagow i duzo osob tez nie wiec moze zmien sprzet Smile
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#5
(01-24-2017, 14:32)Magda123love napisał(a): ogranicze ilosc pieter najwyzej
a tak pozatym jak sie pytam ja nie mam lagow i duzo osob tez nie wiec moze zmien sprzet Smile
Zbieram na nowego laptopa [emoji14]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
Jednak nie kazdego stac na nowy sprzet. Ja mam tak okolo 20 FPS (intel core i3, 4gb). Dla mnie jest ok
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#7
(01-24-2017, 14:38)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(01-24-2017, 14:32)Magda123love napisał(a): ogranicze ilosc pieter najwyzej
a tak pozatym jak sie pytam ja nie mam lagow i duzo osob tez nie wiec moze zmien sprzet Smile
Zbieram na nowego laptopa [emoji14]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

jak już chcesz zmieniać sprzęt to na jakiś dobry a nie na lapka.....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#8
Myślałem o stacjonarnym, ale potrzebuję czegoś przenosnego, nawet jak bym miał zapłacić te 1k więcej. Na tych mobach mam 30 fps, a jak się odwrócę spada do 10-15 :/

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#9
mobgrindery, ktore nie maja zegarow redstone raczej nie laguja.
lag przy tych redstonowych bierze sie z tego, ze zegar uruchamia wszystkie tloki i pelno blokow jest jednoczesnie zalewanych woda.
posprawdzalem niektore mobgrindery blisko spawnu dzialek i ogolnie nie jest zle, w jednym z nich znalazlem w zegarze z lejkow tylko 6 szt jakiegos bloczka, wiec dorzucilem troche.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości