CS V2
#1
Question 
Sorki że drożę temat, ale żeby sprostować.

+ Mapka Dust2 była by ciekawa, ponieważ oprócz mapy która jest dłuuugi czas będzie jeszcze mapa bardziej "realistyczna". I tak jak napisał JaFilip możnaby zrobić głosowanie.

+ Więcej graczy by może wchodziło na takie mapy niż na suche pixelowe bloki z jednym spawnem na którym coś się dzieje, mi się takie rozwiązanie jak jest szczerze nudzi.

+ Jeśli jest miejsce na jeszcze jedną mapę to czemu nie? Chociaż potestować, gdzie będzie więcej osób...

+ Jeśli już się zgodzisz na choćby test takowej mapy, to czy jak będzie dla graczy i będzie pozwolenie ze strony autora na przeróbki, to mógłbyś (o ile się znasz) tabliczki z oznaczeniami gdzie jest "long", "short", "spawn CT", "spawn TT", "tunel", "B" i "a"?

+ Jeśli pomysł się przyjmie, to możemy serwer Pistolety PvP rozwijać w tym kierunku? Myślę, że nie jest to głupi pomysł, ale oczywiście JEŚLI SIĘ PRZYJMIE

+ Spawny. Czy jak już się zdecydujesz na tę mapę, to mogą być spawny na:
-Spawn CT
-Spawn TT
-Long
-Short
-Tunel
-B
-A
-Drzwi przy tunelu
-Drzwi na Longu

Proszę, pomyślcie, jeśli jesteście na Nie, to dajcie argumenty, bo taka mapa to nowy poziom rozgrywki, a nie na jednej suchej mapce.
#2
(01-10-2017, 18:06)Sivvy Zdrowix napisał(a): + Jeśli pomysł się przyjmie, to możemy serwer Pistolety PvP rozwijać w tym kierunku? Myślę, że jest to głupi pomysł, ale oczywiście JEŚLI SIĘ PRZYJMIE

+ Spawny. Czy jak już się zdecydujesz na tę mapę, to mogą być spawny na:
-Spawn CT
-Spawn TT
-Long
-Short
-Tunel
-B
-A
-Drzwi przy tunelu
-Drzwi na Longu
Jak już to spawny :
- CT
- TT
- Dolny Tunel
- Anarchia
- Mid
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
Ja bym zmienił mapkę, dust2 jak dla mnie jest mały jak na taki serwer, jak mają z 30 osób wbić na raz. Może ktoś by poszukał/zbudował jakaś większą mapę, jakieś inferno, może nuke

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
(01-10-2017, 18:10)JaFilip napisał(a):
(01-10-2017, 18:06)Sivvy Zdrowix napisał(a): + Jeśli pomysł się przyjmie, to możemy serwer Pistolety PvP rozwijać w tym kierunku? Myślę, że jest to głupi pomysł, ale oczywiście JEŚLI SIĘ PRZYJMIE

+ Spawny. Czy jak już się zdecydujesz na tę mapę, to mogą być spawny na:
-Spawn CT
-Spawn TT
-Long
-Short
-Tunel
-B
-A
-Drzwi przy tunelu
-Drzwi na Longu
Jak już to spawny :
- CT
- TT
- Dolny Tunel
- Anarchia
- Mid

Mid-> Drzwi przy tunelu
Anarchia -> Drzwi na Longu

O to chodizło IksDe
#5
Na longu są 2x drzwi Smile

(01-10-2017, 18:11)Frost napisał(a): Może ktoś by poszukał/zbudował jakaś większą mapę, jakieś inferno, może nuke

nuke jest dość dużą mapą, ale może assault albo Italy
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#6
(01-10-2017, 18:11)Frost napisał(a): Ja bym zmienił mapkę, dust2 jak dla mnie jest mały jak na taki serwer, jak mają z 30 osób wbić na raz. Może ktoś by poszukał/zbudował jakaś większą mapę, jakieś inferno, może nuke

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Nuke -> http://www.planetminecraft.com/project/c...minecraft/

Pomyślałem o DDust2, bo jest to chyba najbardziej rozpoznawalna mapa w CS'sie.

Jeśli myślę tak jak Cihcusek, chociaż wątpię to może w przyszłości serwer Pistolety PvP będzie bardziej CS Go Minecraft i będą dodawane mapy typu Mirage,Inferno i Nuke.
#7
(01-10-2017, 18:15)JaFilip napisał(a): nuke jest dość dużą mapą, ale może assault albo Italy

Chętnie bym je zobaczyl, ale Assault jest dosyć otwartą mapa i byłaby rajem dla snajperek
A italy mógłby byc, bo są małe korytarzyki i można by było się bić mieczami i innymi(oczywiście jak takie mapki się zbuduje"

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
CS przyciąga graczy minecrafta do minecrafta? xD
na NIE
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
(01-10-2017, 18:17)Frost napisał(a):
(01-10-2017, 18:15)JaFilip napisał(a): nuke jest dość dużą mapą, ale może assault albo Italy

Chętnie bym je zobaczyl, ale Assault jest dosyć otwartą mapa i byłaby rajem dla snajperek
A italy mógłby byc, bo są małe korytarzyki i można by było się bić mieczami i innymi(oczywiście jak takie mapki się zbuduje"

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem, że jesteście na tak?

Nie znam assault i italy, więc się nie wypowiem, ale chciałbym na początku dodać dd2, bi większość graczy ogarnia lokacje, i będzie można pisać na czacie

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

(01-10-2017, 18:18)CruQ napisał(a): CS przyciąga graczy minecrafta do minecrafta? xD
na NIE
Umiesz czytać? Proszę o uzasadnienie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
http://www.minecraftforum.net/forums/map...t-by-zvede <---- italy
Zawsze można było by sie pomęczyc i przebudowac troche.
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości