Poprzednia propozycja i "Black friday"
#1
Question 
Witam mam pytanie co do tej gwiazdy netherowej, czy ona zostanie wprowadzona i o co chodziło z tymi sektorami na calssicu? xd A druga propozycja to wprowadzanie "Black friday" który odbywa się 25.11.2016 więc może jakieś obniżenie cen niektórych itemków? I podwyższenie cen w skupie, np: Pałka blaza kosztuje 55$ teraz na skupie dasz cenę o 75% większą czyli jej cena w skupie wynosiłaby 96,25$, przykład drugi w sklepie latarnia kosztuje 35000$ a można byłoby dać promocje o 35% i wtedy kosztowałaby w sklepie 22750$ oczywiście są to tylko przykłady i jak z tą pałką blaze jest szansa żeby za tyle ją sprzedać to co do tej latarni już nie bo drożej się kupuje od gracza (około 25000$), mam nadzieję że osoby z classica się podpiszą pod tą propozycją i jeślibyś mógł nie zamykać wątku drogi Cichusku po swojej odpowiedzi byłbym wdzięczny, bo chciałbym żeby jak najwięcej osób się wypowiedziało co do tej propozycji. Maksymalna zniżka na jeden przedmiot może wynosić 75%(bądź zwyżka w skupie).

Co to jest "Black friday"?-Czarny piątek (ang. Black Friday) – piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, najczęściej określany początkiem sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Wiele punktów sprzedaży czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy nawet całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_pi%C4%85tek


Załączone pliki Miniatury
   
#2
(11-23-2016, 23:42)Kacpi ^^ napisał(a): Co to jest "Black friday"?-Czarny piątek (ang. Black Friday) – piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, najczęściej określany początkiem sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem.

No i czemu mamy mieć jakiś czarny piątek skoro on jest po dniu dziękczynienia który jest w Stanach Zjednoczonych, wydaje mi sie, że to tak samo jakby zrobić event bo prawosławni obchodzą później Boże Narodzenie(itp. czy inne święto które nie obchodzą Polacy)
Btw. Wątpię żeby Cichemu chciało się zmieniać ceny w każdym sklepie i skupię(bo przecież jak obniżka będzie na classicu, to ci z prisona, s1,s2 też będą chcieli)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Skoro było "Halloween" to może też być "Black friday".
Taki trochę przyps być konserwatystą. Wink
#4
Z tym obniżeniem cen to według mnie zły pomysł.
Każdy by wtedy kupił latarnię i byłoby ich mnóstwo a co za tym idzie - spadła by ich cena. Taki mały Market crash
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
Tylko na jeden dzień
#6
No i właśnie o tym mówię.
Jak coś nagle stanieje o 13k to każdy się na to rzuci, a potem wróci do normalnej ceny 35k. Jej cena sprzedaży jeszcze przez to zmaleje do około 13-18k i ci którzy kupowali ją wcześniej za 35k stracą furę hajsu.
Ci którzy kupili ją wcześniej też

Na nie
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#7
Jeju nikt nie każe obniżać o 75% można o 5% o 10%.
#8
Na Nie, Po prostu to nie ma sensu.
Co do black friday to jest w Stanach Zjednoczonych a nie w Polsce,
Nasz naród jest aż tak ,,biedny,, w jakieś święta żeby robić to co Oni?
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#9
I tak ostatnio kupiłem latarnie za 9k więc jest już crash market

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
(11-24-2016, 16:12)Zdrowix napisał(a): I tak ostatnio kupiłem latarnie za 9k więc jest już crash market

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Jestem na nie.
Zamiast zbierać itemy gracze beda kase zbierac, Jak juz to na Black Friday mógł być parkour, że jak przejdziesz calego RAZ to dostaniesz np. Enchant kilof (Zalezy jaki)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości