Ranga Vip ,opinia starego gracza.
#31
co do aren to juz bym nic nie zmienial, ta powiekszona dwojka wyglada spoko
problem w czym innym (wątek inkomink)
¯\_(ツ)_/¯
#32
Czekam na gify krokiecie. Ja jednak myślę że połączenie jakiekolwiek wszystkich aren będzie najlepsze - np. podziemne przejścia. Odkąd dwójka została powiększona gracze zaczęli biegać po nowym terenie. Jakby było wszystko połączone ,to pewnie też by biegali - tymi tunelami itd.

/Edit
Cichy ,mógłbyś podnieś dwójkę i zrobić tam kanalizację (jakieś szambo) ,w studniach przejścia na inne mapy.
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#33
(11-13-2016, 12:12)Ado2307 napisał(a): Czekam na gify krokiecie. Ja jednak myślę że połączenie jakiekolwiek wszystkich aren będzie najlepsze - np. podziemne przejścia. Odkąd dwójka została powiększona gracze zaczęli biegać po nowym terenie. Jakby było wszystko połączone ,to pewnie też by biegali - tymi tunelami itd.

/Edit
Cichy ,mógłbyś podnieś dwójkę i zrobić tam kanalizację (jakieś szambo) ,w studniach przejścia na inne mapy.

wedlug mnie jak na taka ilosc graczy, to te przejscia do innych aren nic nie zmienia, bo teren bedzie juz stanowczo zbyt duzy, dlatego teraz do areny nr 2 dodalem tylko polowe tamtej areny i czesciowo ja nasunalem na aktualna mape, wiec sie jeszcze zmniejszyla.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#34
zamienilem samolot na helikopter, wedlug mnie lepiej tam pasuje, oprocz tego przerobilem wiezowiec (waski, wysoki budynek) i dodalem sciezki w dzielnicy czerwonych domkow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#35
Ekhem... zauważyłem błędy na 2 arence, bo NIE MA tam w domkach drzwi i okien można to poprawić?
#36
(11-14-2016, 14:38)Mati :) napisał(a): Ekhem... zauważyłem błędy na 2 arence, bo NIE MA tam w domkach drzwi i okien można to poprawić?

nie ma, bo je specjalnie usunalem.
w dzielnicy czerwonych domkow, czyli na starej arenie nr 2 nie bylo okien i drzwi, bo domki mialy byc proste.
w czesci ktora zostala doklejona owszem, byly okna, ale usunalem je zeby wystroj pasowal do pozostalej areny.
ma to swoje plusy:
- mozna strzelac z okien
- przez niektore okna mozna przeskakiwac
- wyglad jest mniej szczegolowy i podczas szybkiego ruchu lepiej skupimy sie na celu
- gracze nie beda "campic" pod drzwiami (jedyna droga, ktora prowadzila do zabojstwa)

drzwi usunalem tez ze wzgledow estetycznych (zeby pasowalo), ale je akurat moge dodac na calosci, chociaz skoro nie ma okien, to po co nam drzwi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#37
Śmiesznie przerobiłeś starą fioletową (niebieską) wieżę. Dałoby radę dać jej inny kolor? Teraz są dwa "redy".
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#38
(11-14-2016, 20:10)Ado2307 napisał(a): Śmiesznie przerobiłeś starą fioletową (niebieską) wieżę. Dałoby radę dać jej inny kolor? Teraz są dwa "redy".

ale jeden to wiezowiec, a drugi blok.
nie wiem jaki kolor inny by pasowal, byl fioletowy, a szary jest taki ponury.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#39
Zielony? Żółty? Czarny?

I może byś Cichy zrobił All połączone mapy w jedność?
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#40
Nie bo za duża powieżchnia by byla i bylo by ciężko graczy znajdowac
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości