Unban #3
#1
Chce aby tym razem unbana dostały:
-Kimi_Kimi
-Sweet1Kitty
Dostały bana za obraze puyana (Pół roku temu chyba) i myśle że przez ten czas zmieniły się więc czemu nie dać im drugiej szansy...
#2
One wgl wiedza ze prosisz o unbana? Jakby co, to jestem na tak, fajnie sie z nimi gralo
#3
(11-14-2016, 15:17)Myszak napisał(a): fajnie sie z nimi gralo

1 ma na mnie focha (Sweet) a drugą od pół roku nie widziałem więc chce dla nich poprostu unbana...
#4
(11-14-2016, 15:28)Mati :) napisał(a):
(11-14-2016, 15:17)Myszak napisał(a): fajnie sie z nimi gralo

1 ma na mnie focha (Sweet) a drugą od pół roku nie widziałem więc chce dla nich poprostu unbana...

No ja tez, ale one prosza o uba czy ty? xd i kimi_kimi miala za obraze rzepy, o ile pamietam. Mize najpierw sie ich zapytaj czy cha wgl tego unbana xd
#5
Pytalem, chca
#6
Moim zdaniem Swet1Kitty nie powinna dostać ub bo robiła mk , wyzywala nic sie nie zmieniła
A kimi nie znałem
poka poka poka
#7
(11-14-2016, 15:52)MELMAN napisał(a): Moim zdaniem Swet1Kitty nie powinna dostać ub bo robiła mk , wyzywala nic sie nie zmieniła
Jestem tego samego zdania
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Jak ktoś dostaje perma to nie po to żeby pół roku później ich odbanować. Jestem na nie

@down
Nie znałem, ale wg mnie to nie ma większego znaczenia. Ban to ban.
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#9
(11-14-2016, 16:52)BSRF napisał(a): Jak ktoś dostaje perma to nie po to żeby pół roku później ich odbanować. Jestem na nie

A ty je wgl znales? Skoro nie znasz sytuacji to nie pisz.
#10
Z tego co wiem Kimi_Kimi nie chce tu grać dopóki jest tu rzepa także.. może by najpierw ktoś ją spytał czy ona w ogóle chce ub?
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości