Propozycja
#1
Proponuję zwiększyć cenę marchewkę i ziemniaków do 2$ na razie jest to całkowicie nie opłacalne i dlatego większość graczy instaluje jakieś czity i kopie Diaxy które zaś są bardzo drogie i łatwo na nich zarobić!
Normalny gracz który chce coś hodować nie ma szans się rozwinąć na tym serwie , poza tym proponuję usunąć danie i dodać trzcine w której potrzeba troche pracy przy zbiorach a daje jakąś możliwość zarobku
#2
Trzcina z tego co pamietam jest mega łatwa do zautomatyzowania i jest w sklepie. Tania myślę właśnie z tego powodu.

Ktoś kto instaluje cheaty to ktoś kto gra nieuczciwie. Nie wrzucaj uczciwości i nieuczciwości do jednego worka. Co do ceny to myślę że można ją lekko zwiększyć


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Niedostępny
#3
Trzciny wcale nie ma w sklepie , dynia jest bardzo tania uważam że nalezy ja podmienić :p
Każdy kto ma bloki Diax na działce chyba bez wątpienia ma czity lub osoba dla niego pracująca je ma , gdyż parę stakow bloków Diax tak po prostu zdobyć sobie nie jest chyba tak prosto :przez
#4
Da się kupić od innych graczy 64 bloki diamętów jest warte ok 45k
Jeśli pomogłem, to możesz dać rep
Z góry dzięki Smile
#5
Tylko kupujac od innych graczy musisz im wlasnie jakoś zapłacić Smile jak tacy gracze mają im zaplacić skoro nic nie mają czesto zadnej farmy nic ?
#6
(09-12-2016, 16:22)Bartek# napisał(a): Tylko kupujac od innych graczy musisz im wlasnie jakoś zapłacić Smile jak tacy gracze mają im zaplacić skoro nic nie mają czesto zadnej farmy nic ?

Przepraszam że się wcinam czy coś ale da się zarabiać bez farmy np: sprzedawać coble w sklepie, z mob grinder'ów* ( czy jak się tam pisze) też da się zarobić ogólnie handel drewnami/surowcami/potkami/czy zwierzętami itp.
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#7
albo mozna zrobic farme pszenicy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości