[Problem] Lagi
#1
Witam,
Była chwila spokoju przy spawnie działek, było ok. Teraz znowu mam koszmarne lagi a po kilku sekundach mam crash minecrafta. Dzieje się tak za każdym razem gdy przechodzę obok spawnu działek. Przechodzę to za dużo powiedziane ;_; Może da się przenieść te wszystkie mechanizmy gdzieś daleko?
Np. 1 sklep na 0:-50, drugi na 0:50, trzeci na 50:0, czwarty na 1:200 itp.
#2
Też tak miałem fpsy spadały do 0 a teraz mam lepszego kompa i wyciąga do 100 fpsów na warpie działek
#3
Nie przenosić, niektóre osoby sporo wydały na takie działki .-. A robienie tak wywołałoby "falę protestu". Przypisz więcej ramu do Minecrafta, wtedy nie powinno Ci crashować. Ja mam przypisane 3gb i jest ok, często mam nawet ponad 150 fps na /warp działki
Niedostępny
#4
Wersja 1.8.x (9?) może pomóc. Przynajmniej zmniejszy/wyeliminuje crashe.
Również fullscreen albo delikatne zmniejszenie okienka. Różnie z tym miałem.
Jak masz laptopa to http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=17270
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
(07-19-2016, 19:14)Kubusieg_xDe napisał(a): Też tak miałem fpsy spadały do 0 a teraz mam lepszego kompa i wyciąga do 100 fpsów na warpie działek

Dopiero kupiłem laptopa. Nie stać mnie na kolejnego, tym bardziej, że miałbym to zrobić tylko dla FPS.

@Hayer
Spróbuję.
#6
Mam pc ktory uciagne gta 5, the division itp na max ustwieniach a mam tam 3 fps .-.
Te mechanizmy to przesada
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#7
szczerze mowiac, to nie wiem co tak tam laguje. mechanizmy sa male, w porownaniu do skyblocka i tych systemow redstone, lejkow i pobrgrinderow to tutaj jest to pikus. nie mam pojecia czemu tak scina w okolicach spawnu. mozliwe, ze to przez np. duze ilosci enchantow na podlodze (dla ozdoby ktos ma), albo masa glowstone i innych..

bo sam mechanizm sklepiku wyglada na dosyc prosty i malo skomplikowany, nie wydaje mi sie aby on tak scinal gre.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
na przykład przy działce 2;1 scinało od zawsze, nie wiadomo czemu. Nawet jak były puste działki dookoła, zawsze miałem tam spadki nawet do 0 fps. Ja także jestem zdania, ze sklepy nie laguja az tak bardzo
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
Hub, może nie sklepy tylko te wszystkie świecidełka...

Hayer,
Zrobiłem to z NIVIDIĄ ale niezbyt umiem zrobić te sterowniki (niby pisze, że automatyczny wybór ale czy to na pewno te?)
#10
Myszak ukryta sugestia do Huba,że miał światełka :p . Mi tam nie laguje. To znaczy zawsze miałam lagi większe przy spawnie działek niż gdzieś dalej. Więc można powiedzieć,że u mnie okej.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości