ProjectStB
Grafa
GeForce GT(czy tam GTX) 750

4GB RAM
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
GT a GTX to ogromna różnica XD Karte masz lepsza od mojej, bo ja mam r7 260x ;/
chyba kroks ma taką samą
ale kurde, jak pierwszy raz odpaliłem na tym i7+tagrafa gta v to sie zdziwilem ze dziala na wysoko-srednich wlasnie w 60fps
Niedostępny
  Odpowiedz
Może tak, co mógłbym zrobić w tym kompie niewielkim kosztem, by dzialal lepiej

(07-11-2016, 01:11)FLPlayGamesAgain napisał(a): GT a GTX to ogromna różnica XD

Serio? Dla mnie to tam jedna literka więcej w nazwie
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
a i jak chcesz by komp ci dzialal szybciej to polecam kupic SSD, wydajnosc lepsza o 200% w otwieraniu plikow, necie itd. w grach szybsze ladowanie, no i to wlaczanie kompa w 10 sekund mmm

ale to nie zwiekszy fps. najepiej w ogole wywal ta plyyte i procek na olxa, sprzedaj za jakas tam cene i kup wlasnie plyte glowna i procek troche nowszy, przynajmniej jakas i5
Niedostępny
  Odpowiedz
Mi komp się włączał przez ostatnie 13 lat gdzieś z 2min, więc nie narzekam na to
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
to wtedy bedzie wiecej fps w gierach

(07-11-2016, 01:14)Frost napisał(a): Mi komp się włączał przez ostatnie 13 lat gdzieś z 2min, więc nie narzekam na to

no tez zalezy od tego czy jest zaeany śmieciami czy nie XD
Niedostępny
  Odpowiedz
Aj tam śmieci, same gry. + rysunki, objaśnienia, instrukcja obsługi robota spawalniczego

Spytam się tak, co by dało gdybym załatwił sobie dodatkowy RAM, tak do 8GB. Wiem że to znacząco nie pomoże, aleee
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
masz ram w jednej kości obecnie?
Niedostępny
  Odpowiedz
ty się mnie pytasz, nie zagladam do wnętrza kompa, bo jestem tak uposledzony, że przesuwając kompa rozcinam sobie palec
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
http://prntscr.com/brawma osz kurde, ostatnio wiecej postow to my mielismy rok temu, moze dwa xD
te dziecioki nie wiedzo jak sie spami
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości