Propozycja
#1
Witam, Moje 2 propozycje
- dodanie komendy /Nether
- sklep dla svip i vip, wiem ,że pisze to już 2 raz ale może się coś zmieniło ponieważ jest wielki problem z kupieniem kwarcu.
Pozdrawiam Administracje-Myślę ,że administracja się powiększy ponieważ jak już mówiłem na tak duży serwer jest to za mała administracja. Pamiętaj! Wiele osób się zgłosi ale musi być odpowiednia osoba. Ja jestem Chętny.
#2
Komendę /nether nie Cichusek bo sie nie opłaca dodawać komendy tylko dla Vipow i Svipow jest nie wiele takich graczy z rangą , po co robić cos dla max 20 osób?
Ten sklep to spoko opcja.
Cichusek na razie nie szuka nowego Moderatora , pisal juz tysiąc razy.
poka poka poka
#3
Po pierwsze, to nie jest trudno ustawić /warp Nether xd.
Po druugie sklep nawet Ok.
Po trzeecie melmanie, nie pisał, że nie szuka, pisał, że nie zrobi rekrutacji.
#4
Właśnie chciałam pisać wątek ale wypowiem się w tym. Czy była by możliwość dodania /sklep na pvp z pistoletami ?
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#5
Myszak chyba jak nie ma rekrutacji to nikogo nie szuka -_-
poka poka poka
#6
1. nie moge dodac /nether, bo zwykly gracz ma dostep do wszystkich warpow, a nie na poszczegolne.
2. sklep dla graczy jest bardzo duzy, wiec raczej nie dodam sklepiku dla platnych rang.

grzancia, byl juz taki temat na pvp i odpowiem to samo co wtedy i co przed chwila w temacie o wymieniarkach na clasicu. sklep jest bardzo blisko spawnu, dojdziesz tam w mniej niz 10 sekund, nie oplaca sie tego robic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości