Odchodzę.
#21
Ale ja już mam małą wysepkę ;-; Tom się odczepi, przestanie mnie poniżać i opowiadać kłamstwa to może zostanę. Gadajcie z nim Smile
#22
Zawsze jak coś mogę cie bronić. Na przykład wczoraj cie broniłem kiedy o tobie mówili.
#23
Co i kto?
#24
Nie chce mi się opowiadać ;-; Ja idę grać. Pa.
#25
Wiadomość od Tomateusa:
Widzisz Lassem
Znowu muszę pisać przez kogoś.

1. Nie musisz Odchodzić Z serwera - ja tego nie chce i nie chcą inni gracze - Ale co najważniejsze ty tego tez nie chcesz

2. Ja się nie czepiam twojej osoby - tylko tego co robisz / bo w niektórych przypadkach lekko przeginałeś.

3. Cziterów kłamców oszukańców tez gonie

Ale zobacz to ty mi życzysz perm'a, nie ja tobie, dzięki tobie bana otrzymałem na 6 dni, za to ze tak napisałem a nie inaczej, choć inni tez tak pisali na mnie i nie zostali zbanowani.

Kij ma dwa końce. Medal dwie strony.

Widzisz tak każdy na wyspach jest anty na ciebie - za mnie. Bo ludzie wiedza ile dla nich zrobiłem. A ty
specjalne żeby mi pokazać Kim nie jesteś - zacząłeś grac - z tekstem "Specjalnie Dla Ciebie Tu gram" - zrobiłeś to z pełna premedytacja i Złośliwie.

Ale ok takie życie

Nie mam do ciebie urazu, bo nie ma sensu. Nie zabiłeś mnie, nie niszczysz mi życia osobistego

To jest tylko gra, ale jak i w życiu jak i tutaj trzeba być obiektywnym a nie zgłaszać każdą głupotę - bo każdy z nas ma chwile mocne i chwile słabości .

Wiec Mam nadziej ze jak na tak młody wiek ogarniesz się, i Zostaniesz - bo prawdziwych graczy poznajemy poprzez czyny te Dobre, takie ze każdy będzie pamiętał ciebie z dobrej strony.

Żebyś był znany i szanowany - nie musisz wypowiadać się wszędzie i być wszędzie widoczny - wypowiadaj się z sensem

Ja w każdym razie życzę Tobie długiej i owocnej gry na Sky- Landzie

Z poważaniem Tomateus

ps. Moim osobistym zdaniem tom nie słusznie dostał bana za to co zrobił ponieważ nie raz takie akcji były i co i nikt za takie akcje bana nie dostawał, mam jedno pytanie czy administracja bawi się tu w bogów czy chce traktować wszystkich na równi przemyślcie swoje zachowanie, bo to co się dziej to jest żałosne..

Z poważanie DynamiPL
#26
Żegnamy Pana Smile
Cześć Kumple Majnkraft XDD
#27
(05-27-2016, 19:13)lassem napisał(a): Proszę podziękować między innymi Tomateus i pawelcz230, dzięki którym podjąłem tą decyzję, może jak Tom dostanie perma (a chyba się zbliża) to powrócę na serwer. Wątek może zostać otwarty, chcę zobaczyć jak Tomateus będzie skakał z radości. Skoro niektórzy tak narzekają, że robię skargi na cheaterów i na masakryczne wyzwiska to niech zobaczą jak to jest być atakowanymi przez aury i zwyzywanym przez innych, mam tu na myśli Ciebie Tom. Na serwerze wszystkich nastawiałeś wrogo do mnie, zobacz mam screeny i wątek o Tobie, takie ciepłe słowa mi napisałeś. Nie chcę robić nikomu krzywdy banem ale to, jaka niemiła atmosfera panuje na serwerze powoli robi się nudne. Wszyscy są atakowani przez cheaterów, ja w dobrej wierze nagrywam ich i wstawiam na forum (przez co tracę cenną godzinę mojego życia xD) a Tomateus wyjeżdża mi, że jestem kablem i "konfiturą". Więc proszę Tom, już nie będę sprawiał Ci problemów odnośnie skarg Smile



//edit

(05-27-2016, 19:15)Aprilka napisał(a): halo chlopaki nie wydziwiac i nie odstawiac scen. wiadomo, ze wolne od gimby to chloapki nie majo co robic i sie wyzywaja w grze. nie zwraca sie na takie rzeczy uwagi i tyle :p

I przez takie osoby (nie napiszę "dzieciaki", ponieważ sam jestem dzieckiem) tracicie graczy. Powinniście zaostrzyć kary odnośnie obrażania bo zachowanie Tomateusa jest żałosne. (UWAGA! Teraz nie mam na celu go poniżyć) Niby jest dorosły (po trzydziestce), ma dwójkę dzieci na utrzymaniu i tak dalej bajka się toczy. Skoro 'ma' dzieci to dlaczego ma tak wrogie nastawienie do mnie? Do dziecka? Bo co, bo nie dałem mu się poniżyć i zwyzywać jak inni gracze? Przepraszam bardzo ale ja się nie dam a za takie zachowanie powinien już dawno być ban permanentny, ale ja Administratorem nie jestem.


Jedyną osobą, dzięki której mogę zostać jest Tomateus. Jeżeli przyzna się do błędu i przeprosi to zostanę :3 Życzę powodzenia ;] Ma na to nawet kolejne 30 lat, ja będę czekał i wchodził na forum. Nie będę rozsyłał screenów ani opowiadał w jaki sposób to zrobił (jak on upokarzał mnie), ponieważ myślę, że w końcu zrozumie swój błąd. Jeśli nie, to nie. Przykro mi Wink .


Po pierwsze widzę karygodne wymuszenie perma, drogi graczu to jest karalne, poczytaj kk i nie wymuszaj na administracji permów..

Z poważaniem DynamiPL

A i dla tych co nie wiedzą co to jest KK (Kodeks Karny)
#28
napisałem, że jak dostanie do wrócę, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem Wink
pap 19...
#29
Robi pełno szumu że odchodzi i nie wiadomo co a znając życie to wcale nigdzie nie odejdzie albo wróci po tygodniu dx
¯\_(ツ)_/¯
#30
Croxx ma racje myślisz ze jak powiesz ze Tomateus czy jak tam to dostanie bana bo ty tak mówisz ?
poka poka poka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości