Propozycja dla cichego.
#1
Witaj cichusku .

Zeby oczytac informacje o vipie i svipie nalezy nacisnac ppm na bedrocku. Nie kazdemu sie chce to robic . Nie ktorzy moga nawet o tym nie wiedziec ze wlasnie tak to sie robi. Mam dla cb 2 propozycje

1. (Moze sie zgodzisz Smile ) dzis specialnie dla sky-landa zrobilem script z komendami:
/vip
/supervip
/svip
(komendy /supervip i /svip pokazuja to samo) zeby mozna bylo szybciej sprawdzic informacje o danym zakupie. (ss na dole VVVVVVVVVVVVVVVV) (script jest 100% zrobiony przeze mnie. Aby go wgrac potrzebny jest plugin: Skript. Wystarczy wlozyc moj plik w niego i juz.)

2. (Raczej sie nie zgodzisz ;c ) Czy mozna bylo by dodac plugin ktory raz co 5,10,15,20 min wyswietli jakas informacje na chacie? np. ze informacje o dzialkach znajdziesz na spawnie.....

co do 1. jesli przyjmiesz moja propozycje moge zrobic takie komendy na kazdy server.

ps:

Na ss to chat zostal wyczyczony <nick> to z mojego serva. (nie jest to czesc scriptu)

A i jeszcze 1 . w niektorych wyrazach sa takie rozne znaczki. na poczatku script zrobilem z polskimi znakami ale jak sie zrobily takie to sie ich pozbylem. niestety nw czm nadal sa takie znaki (moze cos mi sie zbugowalo na servie) ... w configu w kazdym badz razie nie ma polskich znakow .

Obecnie tego scriptu nie ma w internecie. jesli sie cichusku zgodzisz wysle ci go na pw.

jeszcze 1 ps.

nie pisz ze nie masz czasu ;c to zajmie ci tylko chwile Sad blagam zrob cos chodz raz ...


Załączone pliki Miniatury
   
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#2
Co do pierwszego, to super pomysł Big Grin

Natomiast co do drugiego, to średnio by było, żeby pop-upy mi wyskakiwały na czacie Tongue Może co do drugiego to Cichusek zrobi tak, żeby pop-up wyskoczył (załóżmy) max do 10 razy, a potem znacznie rzadziej, niż te wspomniane 20 minut.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości