do hayera
#1
Wzór:
Twój nick: Magda123love
Nick oskarżonego: Mateuu20
Opis sytuacji: obraza mnie
Dowód/Screen:
jest


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Przepraszam a ty pisząc że NIBT kradne itp. to też dobrze zrobiłaś ? po 2 za lamo jak na bana najwyżej mute

zaraz daje screeny
........................................UwU
Niedostępny
#3
wybacz nie musiłeś kłamać że oszukałam cie na 300k
#4
(01-02-2016, 15:36)Magda123love napisał(a): wybacz nie musiłeś kłamać że oszukałam cie na 300k

TY wbiłaś na serwer i zaczęłaś pisać

//edit
w dodatku zmuszalas innych graczy na /msg aby te zpisali ze jestem oszuystem

//edit 2
sory ale pisząc sto razy ze jestem oszustem miałem prawo niewytrzymac a ty hamsko zmuszasz innych aby jeszcze tak pisali !

@down
(01-02-2016, 15:38)GrzanaPL napisał(a): Nic dziwnego sama bym się zdenerwowała. Sprowokowałaś go.

no właśnie


Załączone pliki Miniatury
       
........................................UwU
Niedostępny
#5
Nic dziwnego sama bym się zdenerwowała. Sprowokowałaś go.Pod tym co napisał Mateuu ktoś też napisał że jesteś oszustką więc widzisz coś w tym musi być.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
Sami rozwiążcie swoje problemy, według mnie oboje sobie robicie na złość. Mogę wam obojgu dać bana co ty na to? Będzie sprawiedliwie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#7
że ja niby acha ss mówi co innego


Załączone pliki Miniatury
   
#8
a ten screen z kiedy ? z przed 2 tygodni ?

//edit
co ona nie dostała muty ani bana a ja mute na 2 h ? rozumiem ale bandzcie sprawieliwi też trochę sprowokowała mnie sama gzrana mówi że by nie wytezymała

//edit
a ona za oczernianie mnie nie mam muty ? to jest nie fair takto oboje nie powinnismy mieć muty !!!
........................................UwU
Niedostępny
#9
rzepielinko ja robie sobie spokojnie aukcje a on takie coś gdzie moja wina?
#10
Gryziecie się cały czas wszyscy. Jeżeli tak bardzo uważacie, że jest dzieckiem i oszustką, to nagrajcie ją - będziecie mieli dowód. Wyzywając się z nią nic nie rozwiążecie. Teraz nawet nie wiadomo, która strona ma rację, a która nie.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości