Cała praca poszła...
#1
Witam ostatnio (wczoraj) zalogowałem się na serwer...weszłem na classic odświeżyć działki a tu NIE MASZ DZIAŁKI #1
Przepraszam że co? już bym zrozumiał że mi 1 działke usunelo ale wszystkie?! moją kamienice z sklepem i petami , moją wille z stajnią i mój modern hause a logowałem się mniej niż 14 dni temu przyznam się ze na mikolajki tylko po prezent ale takto wcześniej odwiezalem wiec jak one mi się usunely?
To powoli jest nie fair masz działke super mega hiper już prawie skonczana na perfekt a tu skasowana a gracze którzy wbijają na raz i maja puste działki im się jakos wcześniej nie usuwają?
Cichy mówisz że nie zrobisz 1.8 bo pluginy benda bagowac itp... pluginy i tak na 1.7 sa do niczego...nie można zrobić jakiejś rekompensaty bo naprawdę niektóry sytuacje już zachęcają do przestania gry i przeniesienia się na serwery na których takie rzeczy się nie dzieją bo już praktycznie nic mnie tu nie tzryma (trzymał classic) Więc liczę na jakomś rekompensatę lub chociaż o ogarnięcie tego pluginu
btw. 1.8 jest już ponad rok i napwno pluginy sa ogarniente...przecież serwer nazawsze nie zostanie przy 1.7

EDIT !!!
rozumiem że raz może się zdarzyć bug ale nie tylko mi się to zdarza po raz pierwszy i samemu mi nie poraz pierwszy i nie tylko o classic (prison) a działki odswiezalem stawiając blaczki i burzac
........................................UwU
Niedostępny
#2
(12-11-2015, 21:48)Mateuu napisał(a): rozumiem że raz może się zdarzyć bug ale nie tylko mi się to zdarza po raz pierwszy i samemu mi nie poraz pierwszy i nie tylko o classic (prison) a działki odswiezalem stawiając blaczki i burzac

widocznie nie robisz tego dosc czesto albo w ogole cos ci nie wychodzi.
jakos innym nie usuwaja sie dzialki, a jak juz to nie przez ogromniaste bugi na serwerze o ktorych piszesz, tylko przez ludzka glupote i zaniedbanie z waszej strony.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
A ja zauważam, że Mateuu ani razu nie mówi w swoim poście o tym, żeby stawiał lub niszczył klocek. Na Classic i Prison trzeba postawić i zniszczyć klocek żeby działka się nie zresetowała, na SkyBlock i WaterBlock wystarczy wejść na serwer.
Nie mam sygnatury. Enderman
#4
(12-11-2015, 21:48)Mateuu napisał(a): a działki odswiezalem stawiając blaczki i burzac

Jak nie stawiałem bloczków ? cichy ja strasznie dbałem może raz na tydzień je odswiezalem a tu bum nic ni ma
........................................UwU
Niedostępny
#5
(12-11-2015, 22:14)Cichusek napisał(a):
(12-11-2015, 21:48)Mateuu napisał(a): rozumiem że raz może się zdarzyć bug ale nie tylko mi się to zdarza po raz pierwszy i samemu mi nie poraz pierwszy i nie tylko o classic (prison) a działki odswiezalem stawiając blaczki i burzac

widocznie nie robisz tego dosc czesto albo w ogole cos ci nie wychodzi.
jakos innym nie usuwaja sie dzialki, a jak juz to nie przez ogromniaste bugi na serwerze o ktorych piszesz, tylko przez ludzka glupote i zaniedbanie z waszej strony.

Czyli z tego wynika, że teraz trzeba odswieżac działki codziennie... Nie każdy ma czas na to. Tak nie powinno byc, bo skoro gdy postawimy klocek na działce to plugin (czy **** wie tam co) przedłuża ci działke o 14dni... Czyli cos z tym jest nie tak... A jak twoim zdaniem jest dobrze to nie wiem czy mam patrzec na to co piszesz na fb, bo teraz wychodze na *******

//warn +2 słownictwo
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Skoro usunęło ci działki to coś poszło nie tak, trzeba postawić blok, żeby działka się nie usunęła.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości