Cześć :D
Jak pobierzesz z oficjalnej strony bandicama to nie bedzie tam wirusów. Norton niektórym pokazywał, że są wirusy w launcherze sky-land. Ja miałem bandicama i jakoś komp mi nie sypnął.

TAPTALAK
a daj linka bo nwm czy w podrobke nie wchodze xddd
........................................UwU
Niedostępny
Jak możesz w podróbkę wchodzić ;-; bandicam.com chyba to było

TAPTALAK
lool

nie ma virusoooowwwww oommmhggg

uwaga ten post jest zacenzurowany ze wzglendu na niezrozumiałe znaki z powodu ekstazji bez virusów
aaaaaaaaaaaayuhjh tam gloppifia anna wymiekla nie bendzie trojan nicfe day nie zostanie ghhahahahhaahah teraz oge alle na wgrwaiazda ytt aahhahahahahahahahMuhahahaha jsij bhjekmbekhj naimem jest spoknhjrmso pewnie kto s sie doczepi jenukj,mskjwbedkjgmd frgjcngbsyudjgbdmkj,hrhmnr

komputer
........................................UwU
Niedostępny
[Obrazek: a136d4ce71f9706142917928d039c0b3.jpg]

TAPTALAK
miałem dać ss jak mam to na tapecie ale wywalilem tam swoja kolekcje ts2/3/4 z folderu i napisałem ps malo mam tychg simsow wiec nei dam xdd
........................................UwU
Niedostępny
(08-22-2015, 21:12)Raditz napisał(a): Jak pobierzesz z oficjalnej strony bandicama to nie bedzie tam wirusów. Norton niektórym pokazywał, że są wirusy w launcherze sky-land. Ja miałem bandicama i jakoś komp mi nie sypnął.

TAPTALAK
Sky-land ma kilogera. Stirant mi pisau

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

(08-22-2015, 12:30)FLP napisał(a): W dodatku w off-topicu piszą ludzie, którzy wolą rysowane cycki od prawdziwych najwidoczniej.

Ciekawe czy kiedyś prawdziwe widziałeś ;p
(08-22-2015, 12:34)Raditz napisał(a): Mnie proszę z hentajami ani rysowanymi cyckami nie kojarzyć.

TAPTALAK
Ogladasz DxD. Stir obejrzał DxD, ja tez. Ale my źli

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

(08-21-2015, 23:42)Ewe napisał(a): Ogarnijcie się. Ja tu tylko nawracam i lepiej korzystajcie, bo często na forum nie przesiaduję. Moglibyście chociaż RAZ, pod tym fajnym wątkiem nie kłócić się jak dzieci? No bo inaczej was nazwać nie mogę .__.
[Obrazek: 70c16e7f97d6a7558593d807bd69cb97.jpg]

Jest jeden taki wątek, w którym nikt się kiedyś kłóci. "Najdłuższa nazwa Szajsowątku jaką zdołałem wymyślić myślę że będziecie dumni"


Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
To, że oglądam to o niczym nie świadczy. Powiedziałem, że oglądam to dla beki.

TAPTALAK
Ja też
[Obrazek: 02bc10e28f2b0a10e3b9ebaa4ba35707.jpg]
Wszystko to i tak wina Stira. On mi pokazał DxD, To Love-ru.
Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Zresztą, mam to gdzieś. I tak każdy zna mnie jako spamera, pff.

TAPTALAK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości