Cześć :D
Ale z DR mam save'a xd
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
To poczekaj, wrzuce ci mojego sv z 6 hehe

TAPTALAK
I jak Frost?
A ty Mateu? Kiedy mozesz grać?

TAPTALAK

(08-19-2015, 13:25)McKwadrat napisał(a): mam w rodzinie troszku agresywnych ludzi
No ja też, np. ja

TAPTALAK
>Sobota, 22 sierpnia 2015
>Wchodzę sobie w off-topic
>Miło, jakiś nowy fajny wątek powitalny
>Coś jest nie tak, 20 stron

Przeczytałam pierwsze 10 stron i dalej już nie mogłam po tym jak zobaczyłam wasz poziom .__.

Ogarnijcie się. Ja tu tylko nawracam i lepiej korzystajcie, bo często na forum nie przesiaduję. Moglibyście chociaż RAZ, pod tym fajnym wątkiem nie kłócić się jak dzieci? No bo inaczej was nazwać nie mogę .__.

Chociaż... Po co ja to piszę, dla mnie to żadna nowość. Teraz przynajmniej wiem, dlaczego często mnie tu nie ma.



bez obrazy jak coś
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
(08-21-2015, 23:42)Ewe napisał(a): >Sobota, 22 sierpnia 2015
>Wchodzę sobie w off-topic
>Miło, jakiś nowy fajny wątek powitalny
>Coś jest nie tak, 20 stron

Przeczytałam pierwsze 10 stron i dalej już nie mogłam po tym jak zobaczyłam wasz poziom .__.

Ogarnijcie się. Ja tu tylko nawracam i lepiej korzystajcie, bo często na forum nie przesiaduję. Moglibyście chociaż RAZ, pod tym fajnym wątkiem nie kłócić się jak dzieci? No bo inaczej was nazwać nie mogę .__.

Chociaż... Po co ja to piszę, dla mnie to żadna nowość. Teraz przynajmniej wiem, dlaczego często mnie tu nie ma.



bez obrazy jak coś
Gdybyś mogła zamykać, otwierać wątki jak dawniej to by było lepiej.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Jakiego poziomu spodziewać się po forum srajkrafta? Smile
W dodatku w off-topicu piszą ludzie, którzy wolą rysowane cycki od prawdziwych najwidoczniej.
Niedostępny
(08-22-2015, 12:30)FLP napisał(a): Jakiego poziomu spodziewać się po forum srajkrafta? Smile
W dodatku w off-topicu piszą ludzie, którzy wolą rysowane cycki od prawdziwych najwidoczniej.

lool
........................................UwU
Niedostępny
Mogę zaprzestać pisania w innych wątkach oprócz sw jeżeli wam to przeszkadza. Wątki pożyją przez kilka dni i papa.

TAPTALAK
Yhym. Jeszcze do nich dodać Ciebie... Chyba nie muszę tłumaczyć.

edit: to do Mateuu
Niedostępny
(08-22-2015, 12:32)Raditz napisał(a): Mogę zaprzestać pisania w innych wątkach oprócz sw jeżeli wam to przeszkadza. Wątki pożyją przez kilka dni i papa.

TAPTALAK

mi tam wasze anime nie przeszkadza tytlko flp jest wybredny i na maxa powazny kurde pushen z messengera
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości