Gry/Aplikacje na telefon.
[Obrazek: b9Gpusx.png]
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Tak btw. o co chodzi w tym dxd?

lol mam już miesiąc online
O macanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio sam nie wiem. Nie ma dokładnego przesłania DxD.


Lol, a ja mam 3 i 3/4 miesiąca online
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
No to naprawde świetna fabuła ¾/6.9
I POZIOMKA NIE UMIE ZROBIĆ KOLOROWEGO LINKU DO OSTATNIEGO POSTU HAAAAAAAAA A JA UMIEM
Niedostępny
no to pacz

no i tera pacz
Jaki telefon polecacie? Taki do 1000 zł, czy coś.

Bo właśnie rozważam nad LG Swift L9 :x
http://www.lg.com/pl/g2/index.html
żałuję, że tego telefonu nie było jak swój kupowałem ;p w ogóle LG mają ostatnio dobre telefony ;p ten polecam, a jak za słaby to G3 lub G4 XD
Niedostępny
Poziomka polecam ci nokię 3310 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TAPATALK
Niedostępny
Poćwicz bycie śmieszną.
hajsy CONFIRMED

TAPTALAK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości