Nowe Mini pvp
#1
cichy jest sprawa bo nie podoba mi sie to ze jak walcze na mini pvp to niektórzy ze tak powiem sępią przy wejsciu i jak tylko kogos zabije to oni wchodza zbieraja ity i sie logaja mam nowy pomysl na mini pvp
SS


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
tez nie lubie jak tak robia, ale na takim pvp jak pokazales to jak juz wejda to musza zginac, bo sie nie da wyjsc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Na nie e...Ponieważ nie wiadomo czy można klikać przyciski...ale na drzwi? bez sensu po 2 jak czasami chce się uciec to nie można wyjść...po 2 nie będzie pasować do wystroju i duża arenka nie ma drzwi więc ta też nie...Jak nie lubisz grać na tej to graj częściej na dużej Smile

//Edit
Cichy szybszy xd
........................................UwU
Niedostępny
#4
ale mozna wpisac /spawn
lub /dom
#5
tak i benda awantury że logacze itp....

Zostawić tak jak jest
........................................UwU
Niedostępny
#6
Nonsens, kazdy bedzie tego uzywac... ja na nie, choc tez mnie to denerwuje. Ja zrobilbym tp na odlegle calkiem miejsce za pomoca jakiegos przycisku i zeby tam nie dalo sie bic zaraz po wejsciu (jak na pvp z pistoletami)

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#7
hm.. tak w ogole to drzwi to tez kiepski system. ktos ciagle bedzie stal przed drzwiami, bedzie je otwieral i bil z zewnatrz, albo stanie po srodku zamknietych drzwi, gdzie pvp bedzie aktywne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Ja mam taki pomysł:
Żeby to PvP było w ziemi i do niego się zeskakuje i nie da sie wyjsc.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#9
Całkiem fajne....może by cichy tak by zrobił jak zrobi za jakiś czas(pewnie troszke xd) spawn na 1.8
........................................UwU
Niedostępny
#10
(03-29-2015, 14:58)MatiMaSkrypty napisał(a): Ja mam taki pomysł:
Żeby to PvP było w ziemi i do niego się zeskakuje i nie da sie wejsc.

Von Tapatalk geschickt

chyba wyjsc* Tongue
problem w tym, ze to jest mini pvp, wiec nawet teleport tutaj nic nie da, bo zawsze ktos cie zaatakuje.
czyli chocbys 100 osob zabil na tej arenie, to tak czy siak prawdopodobnie musisz zginac.
watpie zeby ktos wtedy chcial tam grac, chyba ze bez eq.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości