Znaczniki warpów
#1
Na tym serwie przydałyby się znaczniki warpów - tzn. w miejscu gdzie jest na ten przykład warp 2-F, to powinien się nad nim wyświetlać podobny baner jak jest na screenach z angielskich serwów. Przydałoby się dla drużyn, soji, itp. gdyż wtedy ktoś mógłby bez zastanawiania się po prostu spojrzeć na niebieską wieżę, odczytać z banera że tam jest E, i powiedzieć na skajpie do kolegów "ciśniemy na E!", i zrozumieli by nawet ci co nie znają warpów na pamięć. Tylko proszę mi znowu nie mów że się nie da, tym razem zadbałem o screeny pokazujące że się da! (jak Cię screeny nie przekonają, to mogę zawsze podać ci IP do angielskiego serwa który ma coś takiego na spawnie Wink )


Załączone pliki Miniatury
           
#2
wiem, ze sie da. kiedys cos takiego crashowalo serwery, ale pewnie jest to juz rzadki przypadek Tongue
nie dodam tego, bo bedzie dla wszystkich oczywiste, ze to wlasnie "w tym" miejscu mozna sie zaczaic na nowych graczy, bo w nim sie pojawia.
mapka nie jest duza, ale niektorzy po pewnym czasie biegania nie maja takiego rozeznania po niej Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Szkoda, ale czy nie dałoby się czegoś takiego zrobić tyle że w innych miejscach niż warpy?
#4
ale po co?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No po to zeby usprawnic komunikacje pomiedzy graczami w sojach - zamiast mowic "jestem na zielonej wiezy areny 2" to mozna mowic "jetem na 2b" (dzieki znacznikom bedzie mozna sobie szybko przypomniec nazwy miejsc)
#6
Jestem na NIE to prawa że by crashowało serwa
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami
#7
Kajvo, a testowałeś to chociaż? Sprawdzałeś stabilność serwera, czy tylko wyciągasz wnioski nie wiadomo skąd? ;p
Co do pomysłu, hmm, przecież i tak różne miejsca są już nazwane i przestawienie się na 2b będzie trudne ;/
Pomysł fajny, ale trochę ciężki do przyjęcia Wink
#8
Chodzi ci o to ze zawsze gadales z doswiadczonymi kolesiami co wiedza ze 2f to zielona wieza? Pa problem, nawet jesli starsi gracze sie wkurza to i tak nie powinno byc o to wiekszej filozofii - albo ludzie jakos obczaja ktore miejsce jest ktore i sie przyjmie albo nie i nie Wink
#9
Mi sie to nie podoba, to jest strasznie brzydkie pod wzgledem wizualnym ;p
¯\_(ツ)_/¯
#10
To ze te banery na anglieskich serwach nie sa ladnie napisane to co innego poza tym musicie sie chyba przyzwyczaic do jakis serwow z lepszymi pluginami - sky land ma swietne tryby gry (najlepsze na swiecie pistolety i wiezienie, pierwsze w moim zyciu pozadnie zbalansowane skywars), ale korzysta z niezbyt dobrego bukkitu ktory zasluguje na kilka update'ow

Oj tam oj tam po prostu nie jestes przyzwyczajony a to ze banery w powietrzu na angielskich serwach nie sa ladne to nie moja wina - jesli chcesz zeby inaczej byly skonstruowane to zapytaj sie jeb_'a czyli stworce bukkitu

A poza tym najpierw poczekajmy na zdanie cichuska


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości