Ostatnia szansa...
#51
(09-10-2015, 15:11)MadMaxCraft napisał(a): Skończyłem grać na tym serwerze bo jest nudny i skromny.Inne serwery w porównaniu to tego są bardzo rozbudowane.Grałem na classicu ale to mi się już znudziło.Jeden wymiar do netheru ... na innych serwerach jest on dostępny dla każdego nie mając vipa.Sprzydało by się rozbudować spawn,dodać jakieś komendy.Duży sklep w którym można WSZYSTKO sprzedać anie że pare rzeczy.Może jakiś parkour i atrakcje.Gram tu dwa lata i powiem szczerze że nic się nie zmieniło.Jestem za rozbudowanie serwera ale na 99% administracja się nie zgodzi.Tyle powiem .

bo inne serwery wlasnie tymi gownami przyciagaja graczy a sky-land to praktycznie taki zwykły serwerek do mc bez kombinacji i właśnie dlatogo bardzo dużo ludzi go lubi Smile
........................................UwU
Niedostępny
#52
Pograłbym jeszcze ale minecraft mi się znudził Tongue Niestet.Gram już 4 lata
Dasz plusa = Ja dam plusa Proste i Logiczne Big Grin Smile
#53
(09-10-2015, 16:45)Mateuu napisał(a):
(09-10-2015, 15:11)MadMaxCraft napisał(a): Skończyłem grać na tym serwerze bo jest nudny i skromny.Inne serwery w porównaniu to tego są bardzo rozbudowane.Grałem na classicu ale to mi się już znudziło.Jeden wymiar do netheru ... na innych serwerach jest on dostępny dla każdego nie mając vipa.Sprzydało by się rozbudować spawn,dodać jakieś komendy.Duży sklep w którym można WSZYSTKO sprzedać anie że pare rzeczy.Może jakiś parkour i atrakcje.Gram tu dwa lata i powiem szczerze że nic się nie zmieniło.Jestem za rozbudowanie serwera ale na 99% administracja się nie zgodzi.Tyle powiem .

bo inne serwery wlasnie tymi gownami przyciagaja graczy a sky-land to praktycznie taki zwykły serwerek do mc bez kombinacji i właśnie dlatogo bardzo dużo ludzi go lubi Smile

Jakimi gównami? Wymień mi kilka proszę... bo ja uważam, że im bardziej rozbudowany serwer, tym więcej atrakcji, a co za tym idzie - więcej graczy.

A jak dla ciebie coś jest zbyt skomplikowane (/aukcje załóżmy)to po prostu popytaj się innych graczy, na pewno ci odpowiedzą.

Niedostępny
#54
Nie probujmy zmieniac tego serwera na sile.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#55
Po prostu komu się nudzi stawianie klocków to niech najlepiej skończy z minecraftem, a kto dalej ma zamiar grać to niech idzie na inne serwery skoro tu mu się nie podoba. Zakończmy tą sprawę.
#56
boze iam ogar Shocked
jak adminstracja sie na nic nie zgadza to trudno, nie zmienisz tego.
Tak samo poco pisac ci w reputacji ,, kto jest za rozwijaniem serwera " skoro administracja napisze ci ty tu nie rządzisz i juz .

Poza tym na tym serwie dobrze sie gra i nie sa potrzebne takie zmiany ;/
#57
Żyjemy w demokracji to uważam, że tu też powinna ona być.

Niedostępny
#58
niby tak ale poco np. /aukcje skoro od tego sa wymiany, sklepy itp.
Narazie na classicu przydały by sie tylko wymieniarki Wink
#59
bo inne serwery wlasnie tymi gownami przyciagaja graczy a sky-land to praktycznie taki zwykły serwerek do mc bez kombinacji i właśnie dlatogo bardzo dużo ludzi go lubi Smile
[/quote] w 100% się z tobą zgadzam, i nie ma sensu dodawać do niego aukcji itp bo to by zepsuło serwer
Daj plusa Big Grin
#60
(09-10-2015, 18:26)IamAwesomeArcher napisał(a): Żyjemy w demokracji to uważam, że tu też powinna ona być.
Nie xxd
Jest to serwer Cichego, a nie twój.
Zrób swój serwer, tam się rządź, dodawaj "nowości" (LongVipa, sethome w netherze, aukcje i inne), mów zawsze tak i rozdawaj rangi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości