League of Legends.
#41
Hmm ja gram w lola ale nie maniacze.W klasie mimo,ze polowa w niego gra (lola) to i tak malo o nim gadamy.Grafika jak na ten typ gry nie jest z kolei taka najgorsza.Sztuka nie grac w lola a go ogarniac.Tez moze cos w tym byc.

ale to chuu owo brzmi #lel
za duzo zdan #lel
#lel
-
Niedostępny
#42
(10-16-2014, 16:08)ZED napisał(a):
(10-16-2014, 07:13)AboundPL napisał(a): No widzisz? Jestem w klasie Matematyczno - Fizycznej z Informatyką. Większość mojej klasy przyszła tutaj, bo.... GRA W LOLA I SĄ SUPER INFORMATYKAMI !!!
I teraz na każdej przerwie pieprzenie w stylu: "Raz poszedłem Jinx przez Junglę...." itp.
I TAKIE OSOBY TO NIE NERDY?

(10-15-2014, 15:25)ZED napisał(a): TRYNDA GO PENTA KATA NO HELP
O właśnie takie coś mnie wkurza Big Grin


@Ewe
#Chłam, dokładnie

Na dodatek są w nim aktualizacje bez przerwy, instalujesz jedną a w tym czasie wychodzi druga...
"WOWOW WYJDZIE ULEPSZONA MAPA, TERAZ BEDZIE MI SIĘ CIĄĆ" - a grafa jak z 2003 roku

U mnie w szkole nie gadamy cały czas o lolu, jak już coś powiedzą to np: O ładnie damian platyna wbita dobrze dobrze...

O ładnie promo do gruz division VI brawo, tylko gratulujowac

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#43
Mhm. Interesujące.
Niedostępny
#44
Co frost?
Niedostępny
#45
(10-16-2014, 07:13)AboundPL napisał(a): No widzisz? Jestem w klasie Matematyczno - Fizycznej z Informatyką. Większość mojej klasy przyszła tutaj, bo.... GRA W LOLA I SĄ SUPER INFORMATYKAMI !!!

DOJEBAŁEŚ!! XD

INFORMATYCY BO WYSZLI Z PDST I UMIEJĄ 5-10% FUNKCJI EDYTORÓW TEKSTU I PAINTA + GRAJA W LOLA Xdddddddddd
#46
FAJ(P)ER JA MIAŁEM SZUSTKE Z KOMPUTERÓW OD 4-6. A do dzisiaj wciąż się mecze z 12 poziomem pejnta ;_;
Niedostępny
#47
ja wciąż mam szóstkę lub piątkę Wink
#48
Mam nienormalną nauczycielkę...
Niedostępny
#49
A czemu tak?
#50
Ile jadu w was jest ;-; Nie wiem po co ten hejt każdy ma inne gusta growe i tyle! Inni lubią Moba, a inni lubią jRPG koniec kropka.
Ja gram w Lola od czadu do czasu(gram 3 dni pod rząd i robie ok. tygodniową przerwe od tej gry)


PS. Bycie nerdem jest popularne .__.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości