League of Legends.
#31
(10-15-2014, 15:05)ZED napisał(a): Powiedzcie mi jak moge byc nerdem skoro jestem lubiany w klasie?

Możesz, jeżeli masz dobre staty w lolu i twoi koledzy też grają

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#32
U mnie w klasie w lol'a gra 5 osób 1 dziewczyna i czterach chłopaków.
Niedostępny
#33
(10-15-2014, 15:22)ZED napisał(a): U mnie w klasie w lol'a gra 5 osób 1 dziewczyna i czterach chłopaków.

Khartus na topa i PENTA


U mnie 4
Nie licząc mnie bo gram 1 na dzień

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#34
TRYNDA GO PENTA KATA NO HELP
Niedostępny
#35
To co nikt nie gra w lola?
Niedostępny
#36
Nikt nie jest nerdem

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#37
#Chłam
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#38
...??
Niedostępny
#39
No widzisz? Jestem w klasie Matematyczno - Fizycznej z Informatyką. Większość mojej klasy przyszła tutaj, bo.... GRA W LOLA I SĄ SUPER INFORMATYKAMI !!!
I teraz na każdej przerwie pieprzenie w stylu: "Raz poszedłem Jinx przez Junglę...." itp.
I TAKIE OSOBY TO NIE NERDY?

(10-15-2014, 15:25)ZED napisał(a): TRYNDA GO PENTA KATA NO HELP
O właśnie takie coś mnie wkurza Big Grin


@Ewe
#Chłam, dokładnie

Na dodatek są w nim aktualizacje bez przerwy, instalujesz jedną a w tym czasie wychodzi druga...
"WOWOW WYJDZIE ULEPSZONA MAPA, TERAZ BEDZIE MI SIĘ CIĄĆ" - a grafa jak z 2003 roku
#40
(10-16-2014, 07:13)AboundPL napisał(a): No widzisz? Jestem w klasie Matematyczno - Fizycznej z Informatyką. Większość mojej klasy przyszła tutaj, bo.... GRA W LOLA I SĄ SUPER INFORMATYKAMI !!!
I teraz na każdej przerwie pieprzenie w stylu: "Raz poszedłem Jinx przez Junglę...." itp.
I TAKIE OSOBY TO NIE NERDY?

(10-15-2014, 15:25)ZED napisał(a): TRYNDA GO PENTA KATA NO HELP
O właśnie takie coś mnie wkurza Big Grin


@Ewe
#Chłam, dokładnie

Na dodatek są w nim aktualizacje bez przerwy, instalujesz jedną a w tym czasie wychodzi druga...
"WOWOW WYJDZIE ULEPSZONA MAPA, TERAZ BEDZIE MI SIĘ CIĄĆ" - a grafa jak z 2003 roku

U mnie w szkole nie gadamy cały czas o lolu, jak już coś powiedzą to np: O ładnie damian platyna wbita dobrze dobrze...
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości