Co dostaliśmy w tym Roku na Gwiazdkę
#21
jestem muzłumanem :-)

Да, я из России, и я горжусь этим Smile
#22
Pacz pacz ile zaraz bedzie hejtów
#23
Nie lubię siatkówki.
#24
(12-27-2013, 21:13)Green napisał(a): Pacz pacz ile zaraz bedzie hejtów

TO NIE JEST HEJT
Albo może jest.

Siatkówka - sport polegający na odbijaniu piłki z betonu nad w ***** wysoką siatką, na pole przeciwników tak, aby jeden dostał w ryj lub żeby piłka spadła na ich pole. Jednocześnie należy uważać aby nie dostać piłką w ryj i nie dopuścić do spadnięcia piłki na własne pole. Przegrywa drużyna która pozwoli 3x25 jebnąć piłce w swoje pole. Żeby zdobyć punkt debil z tyłu usiłuje pizgnąć w piłkę tak mocno, aby poleciała na pole przeciwnika, a następnie drużyny usiłują nie pozwolić piłce przyjebać w swoje pole.

Wikipedia na wesoło.
Niedostępny
#25
Ja gram w tenisa mam 2 puchary i atemi 3000
#26
(12-27-2013, 22:02)benio0 napisał(a): Ja gram w tenisa mam 2 puchary i atemi 3000

A JA SKOCZYŁEM ZE STRATOSFERY I CO ŁYSO!!!
#27
(12-27-2013, 21:48)TheGardenPL napisał(a):
(12-27-2013, 21:13)Green napisał(a): Pacz pacz ile zaraz bedzie hejtów

TO NIE JEST HEJT
Albo może jest.

Siatkówka - sport polegający na odbijaniu piłki z betonu nad w ***** wysoką siatką, na pole przeciwników tak, aby jeden dostał w ryj lub żeby piłka spadła na ich pole. Jednocześnie należy uważać aby nie dostać piłką w ryj i nie dopuścić do spadnięcia piłki na własne pole. Przegrywa drużyna która pozwoli 3x25 jebnąć piłce w swoje pole. Żeby zdobyć punkt debil z tyłu usiłuje pizgnąć w piłkę tak mocno, aby poleciała na pole przeciwnika, a następnie drużyny usiłują nie pozwolić piłce przyjebać w swoje pole.

Wikipedia na wesoło.

zdajesz sobie sprawę że jesteś żałosny ?

Да, я из России, и я горжусь этим Smile
#28
@up a zdajesz sobie sprawe że twój avatar jest żałosny?
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#29
fajny awatar
#30
pfy.
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia!! Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości