ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie, hehe
  Odpowiedz
O lol, napisalem post nie czytajac strony wypowiedzi xD

Post wysłany za pomocą aplikacji Tapatalk
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie wiem jak wy gracie ale ja ta myszke tylko obracam w lewo i prawo. Ani o cm nie przesund

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Dziś u mnie w mieście było otwarcie jakiegoś klubu (z siłką i takie tam). No to poszedłem tam z ziomkami. Z początku poujeżdżać sztucznego byka :lenny:. Czekamy w kolejce i nagle jakiś typ wbija nie patrząc na nikogo, a jakaś "dama" do niego "wypad k*rwa i do kolejki". Potem poszliśmy pod scene, jakiś zespół tańczył i w ogóle. Kompletnie naebany gość stanął przed nią, zaczął skakać i klaskać. Na koniec poszedłem na autobus. Typowy żulek siedział sobie na ławce i do mnie: "Przepszam pana, szy ma pan zapałki?".
Kiedy będę mógł to wyjeżdżam z Polski...

TAPTALAK
  Odpowiedz
Ty juz zaraz gimbus wiec sie przygotuj

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Mhm, giłbus

TAPTALAK
  Odpowiedz
(06-24-2015, 18:34)Raditz napisał(a): Dziś u mnie w mieście było otwarcie jakiegoś klubu (z siłką i takie tam). No to poszedłem tam z ziomkami. Z początku poujeżdżać sztucznego byka :lenny:. Czekamy w kolejce i nagle jakiś typ wbija nie patrząc na nikogo, a jakaś "dama" do niego "wypad k*rwa i do kolejki". Potem poszliśmy pod scene, jakiś zespół tańczył i w ogóle. Kompletnie naebany gość stanął przed nią, zaczął skakać i klaskać. Na koniec poszedłem na autobus. Typowy żulek siedział sobie na ławce i do mnie: "Przepszam pana, szy ma pan zapałki?".
Kiedy będę mógł to wyjeżdżam z Polski...

TAPTALAK
XD
"Potem poszliśmy pod scene, jakiś zespół tańczył i w ogóle. Kompletnie naebany gość stanął przed nią, zaczął skakać i klaskać."
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie chciało mi się tego szczegolowo opisac

TAPTALAK
  Odpowiedz
cześć koledzy.
zna mnie ktoś??????
óczcie sie dzieci w bóló i radośći bo jenzyk polski to jenzyk miłośći
  Odpowiedz
No cos kojarze

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości