Co dostaliśmy w tym Roku na Gwiazdkę
#11
frajerzy tacy !
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
nie ma wiesz ;p
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
no wiem , dla mnie nie ma
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
A jak Tatuś czy Mama wrzuci pod choinkę grę edukacyjną? To hest nauka ;p dziękuje do widzenienia wygrałem.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#15
(12-25-2013, 22:20)Porywacz napisał(a): 100 euro=400zł, oddałem 200zł(bo składamy się z braćmi na stół ping pongowy ;p)=200zł+ stół do ping ponga

Mówi się stół do tenisa stołowego. I od razu uprzedzam cię abyś mówił rakietka nie paletka i tenis stołowy nie ping pong. Gdybys rozmawiał z kimś kto ma jakieś pojęcie o tej grze i powiedzial ping pong to zostalbys z lekka wysmiany. Smile
#16
PING PONG Shocked Zawsze tak będę mówił bo krócej!
Ale jak chcesz to poprawie :p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#17
Tenis stolowy !
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
Ja w szkole miałem lekcje o takim typie sportu i połowa klasy nie umie porządnie trzymać rakietki xD
o ile wiem to czarne pole na rakietce to jest do spolszcze bekhendu Ch lub h niema różnicy xD

A czerwone to normalnie pizgan*e w piłke na pole przeciwnika tak aby nie odbił a piłka spadła na ziemię xD
Konfidencić na maluchy
#19
(12-26-2013, 12:44)WICIOXV napisał(a): Ja w szkole miałem lekcje o takim typie sportu i połowa klasy nie umie porządnie trzymać rakietki xD
o ile wiem to czarne pole na rakietce to jest do spolszcze bekhendu Ch lub h niema różnicy xD

A czerwone to normalnie pizgan*e w piłke na pole przeciwnika tak aby nie odbił a piłka spadła na ziemię xD

nie.
#20
Tak ! xd
Konfidencić na maluchy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości