kolory.
#11
(03-04-2021, 11:26)Yegyori napisał(a): Ale może kolorowanie dodać dla rang VIP i SVIP
Niby VIP ma formatowanie tabliczek, a jakby gracz miał takie coś to mniej więcej wyrównane było, ale to już wola Cichuska byłaby czy dla graczy czy VIPa wprowadzi.
#12
ref, dodanie tego nie zajmie jakoś dużo czasu, jest to mały plugin...
#13
Refresh
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#14
obawiam sie, ze taki plugin moglby przysporzyc kilku roznych problemow zwiazanych np. ze sprzedaza takich przedmiotow w skupie czy ich ogolnym uzywaniem.
na trybach uzywam tez przedmiotow dla administratora, ktore sa sprawdzane po ich kolorowej nazwie itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
Nie wiem kto mógłby sprzedawać takie itemy na skupie... W większości podpisywane w kowadle są itemy typu beacony, czy też inne przedmioty kolekcjonerskie do podpisów, rzadko kiedy widywałem diamenty, czy nawet deski... Zawsze przynajmniej można spróbować dodać i zobaczyć jak będzie to działać. Na innych trybach to samo jest, nikt itemów typu cobblestone raczej nie podpisuje.
#16
(04-02-2021, 07:57)Cichusek napisał(a): obawiam sie, ze taki plugin moglby przysporzyc kilku roznych problemow zwiazanych np. ze sprzedaza takich przedmiotow w skupie czy ich ogolnym uzywaniem.
na trybach uzywam tez przedmiotow dla administratora, ktore sa sprawdzane po ich kolorowej nazwie itp.

W takim przypadku wystarczy odgadnac ten przedmiot i nazwać go tak jak używasz w kowadle czyli np. masz przedmiot skóre podpisana na  czerwono na "Elo" i jest to przedmiot dla administratora, to wystarczy w kowadle nazwać skórę "&4Elo" i będzie działać jak ten przedmiot dla administratora, żeby rozwiązać te 2 problemy i dodać ten plugin wystarczy że przy nazwie przedmiotów dla administratorów dasz sobie ciąg znaczków np &6&5&8&r&4Elo, a do 1 argumentu wątpię że ktoś bedzie chciał sprzedawać podpisy.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#17
(05-01-2021, 08:52)h3zquu napisał(a): ref
#18
Jestem za ale tylko pod warunkiem zarezerwowania jej dla rang VIP oraz SuperVIP.
#19
ychh... no ref no
#20
(05-03-2021, 11:49)xNer0TM napisał(a): Jestem za ale tylko pod warunkiem zarezerwowania jej dla rang VIP oraz SuperVIP.

w takim razie nic by to nie dało
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości