cały ja
#11
(11-05-2017, 15:54)Tails napisał(a): Można też pomyśleć o tym z tej strony: Miłosz dość długo i intensywnie stara się o UB, raczej nie po to aby znów używać cheatów.
nawet jesli to co z tego? mial tez zwykle bany wtedy mogl juz o tym myslec nie zaprzestal swojego dzialania to ma gorsza kare jesli kazdemu nagle bedziemy tak wybaczac to bany straca na wartosci i nikt nie bedzie ich bral na powaznie bo przeciez moge wyblagac UB
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
(11-05-2017, 15:54)Tails napisał(a): Można też pomyśleć o tym z tej strony: Miłosz dość długo i intensywnie stara się o UB, raczej nie po to aby znów używać cheatów.
Tylko żeby nie stracić działek, przecież to oczywiste, wkońcu jeszcze jakieś 4-5 dni do ich resetu, nie wiem jak jest u niego poza Prisonem.
Kek
#13
(11-05-2017, 15:20)Boczek napisał(a): Jestem za unbana dla Miłosza. Wydaje mi sie, że używanie chetów takich jak nuker, fastplace, tracer, nametags itp. są jedynie takimi wspomagaczami

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

a dokładnie to fastplace podczas budowania mojego mb na wyspach
i nukera przy kopaniu

(11-05-2017, 15:57)CursedFlower napisał(a):
(11-05-2017, 15:54)Tails napisał(a): Można też pomyśleć o tym z tej strony: Miłosz dość długo i intensywnie stara się o UB, raczej nie po to aby znów używać cheatów.
Tylko żeby nie stracić działek, przecież to oczywiste, wkońcu jeszcze jakieś 4-5 dni do ich resetu, nie wiem jak jest u niego poza Prisonem.

tylko że jak działki się skasują i wyspy (o ile jeszcze są) to ja już nie mam po co grać
#14
(11-05-2017, 15:57)CursedFlower napisał(a): Tylko żeby nie stracić działek, przecież to oczywiste

Nie chce być nie miły, ale co ty byś zrobił na jego miejscu?

Czy też byś pozwolił aby cały twój dobytek na serwerze, miał po prostu zniknąć?

(11-05-2017, 15:56)Oskier napisał(a):
(11-05-2017, 15:54)Tails napisał(a): Można też pomyśleć o tym z tej strony: Miłosz dość długo i intensywnie stara się o UB, raczej nie po to aby znów używać cheatów.
nawet jesli to co z tego? mial tez zwykle bany wtedy mogl juz o tym myslec nie zaprzestal swojego dzialania to ma gorsza kare jesli kazdemu nagle bedziemy tak wybaczac to bany straca na wartosci i nikt nie bedzie ich bral na powaznie bo przeciez moge wyblagac UB

Niektórzy potrzebują takiego mocniejszego impulsu aby zrozumieli że robią źle. Nie mierz wszystkich jedną miarą.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(11-05-2017, 15:57)miloszq69 napisał(a): tylko że jak działki się skasują i wyspy (o ile jeszcze są) to ja już nie mam po co grać

To chcesz UB dla działek czy dla ludzi których tu poznałeś?? Zaprzeczasz sam sobie... Działki możesz sobie odbudować a surowce nakopać od nowa, to jest odpowiedzialność o której wcześniej wspominałem w tym wątku. Nie rozumiem co te działki mają do wspólnie spędzonego czasu, wygłupiać się można nawet na spawnie.
Kek
#16
(11-05-2017, 16:11)CursedFlower napisał(a):
(11-05-2017, 15:57)miloszq69 napisał(a): tylko że jak działki się skasują i wyspy (o ile jeszcze są) to ja już nie mam po co grać

To chcesz UB dla działek czy dla ludzi których tu poznałeś?? Zaprzeczasz sam sobie... Działki możesz sobie odbudować a surowce nakopać od nowa, to jest odpowiedzialność o której wcześniej wspominałem w tym wątku. Nie rozumiem co te działki mają do wspólnie spędzonego czasu, wygłupiać się można nawet na spawnie.

Lepiej je mieć, niż nie mieć. Czy ma to jakieś znaczenie to, że nie napisał nic o działkach? Pozwolisz że powtórzę pytanie: Co ty zrobiłbyś na niego miejscu, gdy będziesz w sytuacji gdzie możesz utracić cały swój majątek na serwerze? Nie próbowałbyś go jakoś ratować?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
(11-05-2017, 16:19)Tails napisał(a): Lepiej je mieć, niż nie mieć. Czy ma to jakieś znaczenie to, że nie napisał nic o działkach? Pozwolisz że powtórzę pytanie: Co ty zrobiłbyś na niego miejscu, gdy będziesz w sytuacji gdzie możesz utracić cały swój majątek na serwerze? Nie próbowałbyś go jakoś ratować?

Utrata jest wpomnianą już konsekwencją czynu, nie odwracaj kota ogonem bo schodzisz teraz na sfere prywatną a nie o tym ten wątek. Zrobie to samo ale nie bede sie zagłębiać w spór - gdybyś był adminem jakiegoś serwera i jakiś gracz byłby w takiej sytuacji, nie mając z nim bliskich relacji darowałbyś mu? Po 3 razach? Nie świadczyłoby to dobrze o nadzorcy jako osobie obiektywnej, regulamin jest po to żeby każdy miał równe prawa w pewnych kwestiach. Bez urazy ale wasza próba gry na uczuciach to czysta desperacja, coś takiego nie powinno wogóle mieć miejsca na tle regulaminu serwera.
Kek
#18
(11-05-2017, 16:26)CursedFlower napisał(a):
(11-05-2017, 16:19)Tails napisał(a): Lepiej je mieć, niż nie mieć. Czy ma to jakieś znaczenie to, że nie napisał nic o działkach? Pozwolisz że powtórzę pytanie: Co ty zrobiłbyś na niego miejscu, gdy będziesz w sytuacji gdzie możesz utracić cały swój majątek na serwerze? Nie próbowałbyś go jakoś ratować?

Utrata jest wpomnianą już konsekwencją czynu, nie odwracaj kota ogonem bo schodzisz teraz na sfere prywatną a nie o tym ten wątek. Zrobie to samo ale nie bede sie zagłębiać w spór - gdybyś był adminem jakiegoś serwera i jakiś gracz byłby w takiej sytuacji, nie mając z nim bliskich relacji darowałbyś mu? Po 3 razach? Nie świadczyłoby to dobrze o nadzorcy jako osobie obiektywnej, regulamin jest po to żeby każdy miał równe prawa w pewnych kwestiach.

Nie odwracam kota ogonem, po prostu zadałem tobie pytanie. Normalne zwykłe pytanie. "Co ty byś zrobił, na jego miejscu?" ale tak na prawdę szczera odpowiedź na którą nie ma znaczenia obecna sytuacja, bo wiem że wiele osób ma tendencję do wybielania się. Pytanie jest na temat, nie jest jakoś tak bardzo osobiste, bo nie pytam się o adres, imię czy coś. Tylko o potencjalne postępowanie w danej sytuacji, czy zapytanie się kogoś o jego zdanie to pogwałcenie prywatności? Naprawdę? Już bez przesady!
Gdyż zauważyłem że właśnie temat działek, jest twoją główną bronią. Dla mnie jest to nic nie znaczy. Wiadomo że każdy człowiek ma w sobie to coś, że będzie bronił swojej własności.

Odpowiem na twe pytanie:
Po pierwsze nie 3 razy. A drugie: Tak, wybaczyłbym. Znasz przypowieść o synu marnotrawnym?

Ogólnie to zakończmy dyskusje między nami, nasze poglądy są zbyt zróżnicowane. Żaden z nas nie przekona się do racji drugiego więc nic nam nie da ta rozmowa.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
(11-05-2017, 16:03)Tails napisał(a): Niektórzy potrzebują takiego mocniejszego impulsu aby zrozumieli że robią źle. Nie mierz wszystkich jedną miarą.
to juz jego problem swiat nie dostosowuje sie do ludzi tylko oni w pewnym stopniu do niego
wedlug mnie cichusek podjal dobra decyzje i mysle ze jej nie zmieni z oczywistych pwoodow ode mnie to tyle
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#20
(11-05-2017, 16:30)Tails napisał(a): Normalne zwykłe pytanie. "Co ty byś zrobił, na jego miejscu?"

Jako admin:
Zostawiłbym tego perma - swego czasu byłem administratorem kilku więkzych serwerów mc i jestem konsekwentny co do regulaminu który sam tworzyłem.

Jako gracz:
Pogodziłbym się ze stratą bo nie zapominajmy że to tylko gra - znajomości zostaną i może je kontynuować przez inne źródła, dla każdego wartość cyfrowa jest inna.
Kek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości