Ban
#11
Ks_Lukasz [orto mistrz] To że jestem svipem nic nie znaczy to po 1. Po 2 jak się to komuś nie podoba to jest opcja wyłączenia czatu.
#12
(01-01-2017, 20:34)BocieG__ napisał(a): Ks_Lukasz [orto mistrz] To że jestem svipem nic nie znaczy to po 1. Po 2 jak się to komuś nie podoba to jest opcja wyłączenia czatu.
Jesteś większym rakiem niż Zdrowix normalnie
Myślisz, ze tylko dlatego, ze ktos notorycznie przeklana mamy wylaczac czat?!?! To bez sensu, pogodz.sie z tym
Ludzie maja prawo normalnie grac, nie jestes tutaj swiety[/size]
#13
Powiedziałem ci prawde svip nie upoważnia do przeklinania. Jakoś inne svipy np. Sport_123 nie przeklina.
Jeśli tak bardzo lubisz przeklinać to stwórz sobie survival na singlu i tam przeklinaj zobaczymy jak szybko ci sie to znudzi.
Raczej każdy gracz umie przeklinać. A pozatym jeśli tak "kochasz" przeklinać to poprzeklinaj przy mamie i tacie

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#14
Ja mówie co myślę i jakoś rodzicom to nie przeszkadza. Rakiem nie jestem, po prostu wkurza mnie to że typki obrazaja,wyklinają i maja mute lub bana na 2h a jako że postawiłem się Hub'owi dostałem na 24h [Nie mam mu tego za złe ale chce jednak sprawiedliwości]
Jak by była na mnie skarga to rozumiem, ale?
Nie obchodzi mnie to że inne Svipy nie przeklinają XD
#15
Wyobraź sobie taką sytuacje:
Jest rozprawa w sądzie o cośtam
Nagle ostarżony mówi do sędziego
Ty k.. Je... H... Pi.... I tak dqlej
Myślisz, że dostanie taka sama kare, jak ktoś, kto pare razy przeklnął na ulicy?
#16
Celowo nie banowalem cie od razu. Zwrocilem ci uwage ze jestem myslac ze sie ogarniesz. A ty dalej drazyles temat piszac takie rzeczy. Ciekawe czy na lekcji w szkole tez przeklinasz. Mysle ze nie a jak juz to takie zachowanie jest karane uwaga. A ze ja nie prowadze zeszytu uwag to masz bana na dzien Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#17
Stary to że inni przeklinaja to ty nie musisz. Skora taki jesteś mądry to sam se wyłącz czat.

A i jedna ważna sprawa w Polsce sprawiedliwości nie ma, ponieważ ustalają ją senatorowie (PiS) i posłowie, którzy sami jej nie przestrzegają.

I rakiem to ty jesteś, większym niż Sivvy Zdrovix xd
hehe

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#18
Bsrf nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj. Hub to nie było zwrócenie uwagi, lecz podpuszczenie.
''Więcej prosze" [Cos w tym stylu].
#19
Stary ty masz chyba raka mózgu
Nie ogarniasz co ci ciągle piszeme ?!

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#20
jeszcze raz napiszesz coś o raku to podam Ci swój adres to wpadniesz pogadamy o tym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości