[PRISON][sky-land.pl] Domek PanaMateuszka
#11
(01-01-2015, 14:09)Tails napisał(a):
(01-01-2015, 14:08)raYz1443 napisał(a): Fuuuu nienawidze tekiego drewna (tropikalne) strasznie go nei lubie od kad mialem cala wyspe z tego na sky bloku

Ortografia jak u Mateuu...
I Jawela...

Zamiast tropikalnego desek mogłeś dać ciemne oakowe, lepiej by kolorystycznie pasowało

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

(01-01-2015, 03:06)Varille napisał(a): Ten dach, jest zbyt wąski... Bądź za szeroka ta góra.
Zgadzam się, (według mnie) te boku powinny być wklęsłe

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
(01-01-2015, 14:09)Tails napisał(a):
(01-01-2015, 14:08)raYz1443 napisał(a): Fuuuu nienawidze tekiego drewna (tropikalne) strasznie go nei lubie od kad mialem cala wyspe z tego na sky bloku

Ortografia jak u Mateuu...

Czy piszcząc "Ortografia jak u Mateuu..." masz mnie na myśli?
GRAFIK | HTML | CSS Pseudonim Minecraft: PanMateuszek
#13
PanMateuszek a czy to ciebie cytowałem?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(01-01-2015, 14:48)Tails napisał(a): PanMateuszek a czy to ciebie cytowałem?

Nie, nie cytowałeś, ale myślałem, że słowa były kierowane do mojej osoby i byłem zdziwiony. Smile
GRAFIK | HTML | CSS Pseudonim Minecraft: PanMateuszek
#15
http://forum.sky-land.pl/member.php?acti...e&uid=3849
O niego chodziło
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
Dobra, teraz pijany nie jestem, to można oceniać xD

Ogólnie jak reszcie najbardziej mi się płot podoba. Fajny pomysł. Co do samego domku, to nie wiem czemu, ale według mnie powinien być trochę wyższy...
Mocne 8/10 ;v
Niedostępny
#17
Ty nigdy pijany nie byłeś xd
Płot ciekawy, reszta bez szału
taki dach pasuje do dużego domu, ten jest zdecydowanie zbyt mały a tak poza tym to lubię budowle, które dałoby się odwzorować w rzeczywistości, a ten niestety taki nie jest ;p dach żeby stać, musiałby przeczyć prawom fizyki.
Jakby się uparł to może by jakoś spiął i by to siedziało w miejscu ale i tak mało realistyczny xd
¯\_(ツ)_/¯
#18
(01-01-2015, 17:21)Croxx napisał(a): Ty nigdy pijany nie byłeś xd
Płot ciekawy, reszta bez szału
taki dach pasuje do dużego domu, ten jest zdecydowanie zbyt mały a tak poza tym to lubię budowle, które dałoby się odwzorować w rzeczywistości, a ten niestety taki nie jest ;p dach żeby stać, musiałby przeczyć prawom fizyki.
Jakby się uparł to może by jakoś spiął i by to siedziało w miejscu ale i tak mało realistyczny xd

Tutaj jesteś w błędzie, ten dach nie przeczy prawom fizyki i nie wiem czemu tak uważasz - możesz mi wyjaśnić.

Dokładniejsze ssy. [Obrazek: 94VuFuk.png]
[Obrazek: 99QVYy5.png]
GRAFIK | HTML | CSS Pseudonim Minecraft: PanMateuszek
#19
(01-01-2015, 17:21)Croxx napisał(a): Jakby się uparł to może by jakoś spiął i by to siedziało w miejscu ale i tak mało realistyczny xd

czytaj że dokładniej xd

przy odpowiednich grubych ścianach nośnych i krokwiach może by i stało, ale ciężar takiego dachu byłby ogromny, budowa takiego dachu niezwykle trudna a i wygląd nie za bardzo. Po prostu nie opłacałoby sie takiego zrobić ;p
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości