Dowód że Ikier328 Jest Cheaterem
#11
Rudy na avku, wszyscy umrzemy
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
Powiedział łysy -.-
Niedostępny
#13
matusiek idioto u kazdego tak pisze na castlemod ;-;..
PS co do kill aury.
Ikier328 ma huzuni. bo jeszcze mu przesyłałem je. pierw redssowi potem ikier chcial... tak samo ten Qbal_PL z jego wyspy te huzuni. Ale to widać ze ma huzuni, ale ze tutaj nawet byle jaki gowno dowod dac na kill aure ze ktos cie bije. strefe ci zalozy i gg to kill aura ban. nawet nie wiem czy wiecie co to są skrypty do minecraft'a. ale ikier ma kill aure bo nieraz na pvp sie idzie to ten debil ma antyknoka. takie krytyki sadzi ze haha. wiec on juz dawno powinien miec bana. jak juz uzywa huzuni to niech wylaczy aure i krytyki te...

PS: Nacho Emerald
#14
tak po za tym to za***ista reklama matusiek xD
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#15
(10-25-2014, 20:06)DuluKrulu123 napisał(a): matusiek idioto u kazdego tak pisze na castlemod ;-;..
(...)
No to skoro u każdego tak pisze, no to tym bardziej jego mogło niesłusznie zbanować.

(10-25-2014, 20:08)CruQ napisał(a): tak po za tym to za***ista reklama matusiek xD
Jeżeli to była reklama, to już jej nie ma.
#16
matusiek nie ogar jestes serio. macie linka: https://www.youtube.com/watch?v=ho8FoN6z...e=youtu.be tutaj pokazuje jak ma qbal antyknoka i krytyki te swoje... ikier pod koniec wylaczyl no knoka ale widac krytyki jakie wali...
#17
(10-25-2014, 19:19)ZED napisał(a): Powiedział łysy -.-
Rudyyy

(10-25-2014, 20:06)DuluKrulu123 napisał(a): matusiek idioto u kazdego tak pisze na castlemod ;-;..
PS co do kill aury.
Ikier328 ma huzuni. bo jeszcze mu przesyłałem je. pierw redssowi potem ikier chcial... tak samo ten Qbal_PL z jego wyspy te huzuni. Ale to widać ze ma huzuni, ale ze tutaj nawet byle jaki gowno dowod dac na kill aure ze ktos cie bije. strefe ci zalozy i gg to kill aura ban. nawet nie wiem czy wiecie co to są skrypty do minecraft'a. ale ikier ma kill aure bo nieraz na pvp sie idzie to ten debil ma antyknoka. takie krytyki sadzi ze haha. wiec on juz dawno powinien miec bana. jak juz uzywa huzuni to niech wylaczy aure i krytyki te...

PS: Nacho Emerald

Weź wyjdź nach*j...
Ps co do kill aury
Nacho_ ma huzuni bo jeszcze przesyłał sobie

(10-25-2014, 20:50)DuluKrulu123 napisał(a): matusiek nie ogar jestes serio. macie linka: https://www.youtube.com/watch?v=ho8FoN6z...e=youtu.be tutaj pokazuje jak ma qbal antyknoka i krytyki te swoje... ikier pod koniec wylaczyl no knoka ale widac krytyki jakie wali...
Nach*j nie ogar jestes serio.
Ma bana na serwie a siedzi na jego forum
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
nie mam bana na servie. i nie nabijaj ikier i jego kolega bana powinien dostać
#19
Ty też powinieneś bana złapać ;p
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#20
dobra zamknij jape


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości