WAR THUNDER!
#91
BETA GRA, OKOLO KWIECIEN, ROK TEMU BODAJZE, NIE WIEM, NIE PAMIETAM, VIPER NIE KRZYCZ
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#92
idioto.
Samoloty juz dawno są w normalnej wersji a czołgi były w becie w tamtym roku w grudniu. juz jest normalna wersja wiec mi tu nie pisz ze jest nadal w becie cała gra i sie nie dziwisz [jaki pewny siebie!]
#93
A SOM TAM LODZIE PODWODNE?
#94
(10-27-2014, 19:46)Viper napisał(a): idioto.
Samoloty juz dawno są w normalnej wersji a czołgi były w becie w tamtym roku w grudniu. juz jest normalna wersja wiec mi tu nie pisz ze jest nadal w becie cała gra i sie nie dziwisz [jaki pewny siebie!]

BETA trwa nadal xddd
Gra jest w becie


(10-27-2014, 20:05)HunterPL napisał(a): A SOM TAM LODZIE PODWODNE?
BENDOM
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#95
Oj tam beta. normalna wersja czołgów i samolotów juz dawno jest. A w beta testach nadal jest poniewaz w finalnej wersji beda statki.
#96
(07-23-2014, 21:00)GalAnonim napisał(a):
(07-23-2014, 20:38)Frost napisał(a): to 2 razach to nie smieszy
Co ty napisałeś?
"to dwa razach to nie smieszy"? "to dwóch razach to nie smieszy"?
PO DWÓCH RAZACH TO JUZ NIE SMIESZY
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#97
Może i jest beta ale nadal to świetna gra !
Czołgi, Samoloty nie długo być może pojawią się wojny łodziami (ogółem na wodzie)
Teraz był update na 1.43 i dodali 25 samolotów dla każdej nacji i dużo czołgów oraz kilka map
Wiec nie ważne czy beta tylko trzeba grać ;D
Konfidencić na maluchy
#98
Ogółem jak będą wojny na wodzie to tylko bombowce będą latały
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#99
Wicio. co z tego ze niby beta? to normalna gra która ma skończone czołgi i samoloty a betą jest dlatego ponieważ iż i azaliż w finalnej wersji będą łodzie i NIE MOŻE tylko napewno będą.

co do patcha 1.43 nie sprecyzowales bo nie dodali 25 samolotow do kazdej nacji tylko 25 samolotow ktore są podzielone na 5 nacji

@Frost Samego pancernika trudno rozwalic bo potrzeba aż dwóch bomb 4000lb !!!!+ tzeba nimi trafic poruszający sie statek. Wiec nie gadaj ze bombowce op w bitwach na morzu bo co najwyżej uszkodzą go aniżeli zniszczą cokolwiek.
Lepiej jest na bitwach z czołgami bo trzeba jednej bomby 250lb do zniszczenia nawet cięzkiego czołgu. Ale juz ci mówilem ze bombowce na czołgach maja przesrane i wiesz dlaczego.

#ViperZnawca
Nie wiem dlaczego maja przesrane bombowce na czolgach
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości