System mute
#1
Ok, na wstępie piszę to na propozycjach skyblock, bo to tutaj gra najwięcej osób.

Moją propozycją jest wprowadzenie zmiany w systemie działania pluginu, który odpowiada za mute'y. Już kilkanaście razy pisałam czy to do h3zquu czy do Boczka, jak jeszcze był, by dali mi unmute, bo automat wyłapał normalne słowa jako przekleństwa czy reklamę.

Przykłady z 2 minionych tygodni, za które dostałam mute'a:
*uRUCHAmiać, uRUCHAmiał

*ORGanizację narodów zjednoczonych

*Parlament uni EUropejskiej

*CO Miał zrobić? (nawiązanie do adresu URL stron(np. google.com))

W przypadku tych słów, które mają całkowicie naturalne brzmienie i znaczenie są zawarte fragmenty, które automat uznaje za reklamę albo wulgaryzm. A to jest bezsensowne. Zamiast robić coś takiego można by po prostu doprowadzać do sytuacji, w której automat ukrywa stwierdzenia, które mogą być niezgodne z regulaminem.

Przykład:
1. On miał coś uruchamiać.

2. On miał coś u*****miać.


Kwestia jest taka, że nie każdy używa błahego słownictwa, a to są tylko niektóre przykłady, za które dostałam mute'a. Być może jestem osobą choleryczną i zdolną do przeklinania, ale 3/4 moich mute'ów nie były spowodowane intencją złamania regulaminu. Jeszcze jakiś czas temu, kiedy serwer był na 1.16 to były takie sytuacje, gdzie dostawałam mute'a za używanie polskich znaków(oh, beach please...).


Wiadomości w tym wątku
System mute - przez BrunetteFoxy - 10-27-2022, 16:11
RE: System mute - przez Cichusek - 10-27-2022, 19:14
RE: System mute - przez Chrobras - 10-29-2022, 02:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości