rewolucja w spawnowaniu mobów
#5
(06-28-2022, 21:43)Chrobras napisał(a):
Cytat:czy w ogóle sprawdzałeś jak działa ta wtyczka
Pluginu nie sprawdzałem, nie bawię się w jave xDD sprawdzałem config i było tam cos odnośnie dropów itemków i ich ilości. Wysłałem ogólnie tylko przykładowy plugin a znając życie jest jest parę innych.

Cytat:i ogólnie tu cię zmartwię, ale rozmnażać moby da się przy stackowaniu
no ogólnie czytałem w jakimś temacie, ale jak działa normalnie to i tak jestem za wyłączeniem stakowania zwierząt bo cześć z nich ma walor estetyczny.


Cytat:ten limit mobow przy spawnerach jest celowo ustawiony zeby nie bylo ich zbyt duzo, przy stackowaniu pojdziesz sobie afk i jak wrocisz to bedziesz mial np. 50 mobow w jednym, czego bym nie chcial.
Wiem że celowo jest ustawione. Natomiast uważam że fajnie by było dodać coś takiego. Jak h3zquu pisał są plusy i minusy, ja uważam że było by to coś co graczom by się spodobało :Smile W konfiguracji pliku jest ustalony maksymalna ilość w staku (fakt faktem nie wiem co działo by się później XDDD).
wystarczy ze na takim aternosie zainstalujesz, wgrasz i skonfigurujesz, nie jest to az takie trudne. 

bylbym za, jezeli w 1 mobie mogloby byc tylko 5-10 mobow, by z ich iloscia nie przesadzac, a jezeli robimy juz stackowanie AGRESYWNYCH mobow, to zwierzeta tez by wypadalo, choc wiem ze to glupie ale no coz.


Wiadomości w tym wątku
rewolucja w spawnowaniu mobów - przez Chrobras - 06-27-2022, 23:53
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez h3zquu - 06-28-2022, 09:04
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez Cichusek - 06-28-2022, 19:28
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez Chrobras - 06-28-2022, 21:43
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez h3zquu - 06-28-2022, 21:49
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez Chrobras - 06-29-2022, 19:03
RE: rewolucja w spawnowaniu mobów - przez Chrobras - 07-12-2022, 17:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości