Złodzieje! Lista !
#1
Twój nick: FamousiFraGeX
Nick oskarżonego: bubadai
Opis sytuacji: 18:10 - 18:30 dnia dzisiejszego spami że kupi złote marchewki w końcu się dogadaliśmy mówi że 5 diax za 10 marchewek złotych czy coś i chciał 30 marchewek rzuciłem i gość automatycznie /dom i go niima
Dowód/Screen:

Twój nick: FamousiFraGeX
Nick oskarżonego: Bogacz12345
Opis sytuacji: 18:00- 18:20 dnia dzisiejszego spami również jak kolega wyżej, że sprzeda miecz ostrość V itp dogadaliśmy się ze daje STAK diaxów!
rzucam stak on mówi, że rzuci miecz. I od razu gość /dom i jak powyżej go nie ma.
Dowód/Screen:

Dwa powyższe przypadki zasługują w 100% na bana, z tym, że to są na pewno multikonta, należalo by sprawdzić komu przerzucają przedmioty i zbanować, nie mam dowodów ale przez takich ludzi prawie nikt nie kupuje nic od nikogo bo 80% ludzi to oszuści . Bany dla gości powyżej bez zastanowienia można sprawdzić logi co pisaliśmy

Diaxy dla mnie nie grają roli bo mam ich parę staków, troche kopania z kilofem szczęście III było ale co skoro 10 razy wpadne na gościa sprzedającego super miecz i uciekającego i nie ma mnic Sad

pozostali oszuści : MiksiuWRC! (spamuje NOTORYCZNIE ze sprzeda/kupi ten bez skrupułów ucieka i wyzywa na /msg pisać ze zna KSW i podał nawet swój adres Big Grin )

MisterHeadShot (podobnie jak wyżej spamuje, poszedłem do niego i umówiliśmy się na system ja daje 20 diax on miecz i ja 20 diax, rzuciłem 20 diax i uciekl - to było wczoraj )

Proponuje albo zwiększyć liczbę adminów (jestem chętny - 19 lat doświadczenie w stawianiu serwerów CS itp wieloletnie, po technikum informatycznym, ogólnie znam się na rzeczy - mała reklama ) admini ryzykują i rzucają te diaxy a delikwentów banuja

lub wprowadzić jakiś nowy plugin do systemu transakcji aby nie można było kraść


Wiadomości w tym wątku
Złodzieje! Lista ! - przez FamousiFragEx - 11-25-2013, 19:47
RE: Złodzieje! Lista ! - przez Radzio - 11-25-2013, 21:58
RE: Złodzieje! Lista ! - przez FamousiFragEx - 11-25-2013, 22:54
RE: Złodzieje! Lista ! - przez Cichusek - 11-25-2013, 23:29
RE: Złodzieje! Lista ! - przez Quoda - 11-26-2013, 14:10
RE: Złodzieje! Lista ! - przez lee32147 - 11-26-2013, 15:28
RE: Złodzieje! Lista ! - przez Cichusek - 11-26-2013, 16:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości