kick za?
#5
ok, zmarnowałem jakieś 20 min na szukaniu w logów jednego skrawka rozmowy, który koniec końców znalazłem.

może od razu też ujmę wszystko w 1 poście, żeby nie robić niepotrzebnego cyrku. według mnie owe wyrażenie nie było warte wyciszenia, a jedynie wyrzucenia z serwera w formie upomnienia, które stosowałem już od X czasu u innych osób, które w podobny sposób się wyrażają. jeżeli dla ciebie jest to taki wielki problem, że masz w statystykach 1 kick, to nie wiem, zamiast banować miałbym cię wyciszać na X czasu jakbyś kogoś wyzywał? no tak nie wypada, dlatego według mnie kara jest uzasadniona, a banów/mutów na życzenie się nie dostaje, bo ty byś wolał, ja bym wolał na przykład wyrzucać i co wtedy? no właśnie nic, gdyż to nie ty ustalasz kto jaką karę dostaje, a my (administracja).

dodam też jeszcze, że ja nie jestem od zabaw na serwerze, ani nie jestem na takim poziomie, by kickać dla zabawy. dla mnie jest to żałosne, że jestem porównywany do poziomu przedszkola.

wątek zamykam, bo nie uważam, bym zrobił coś złego. cichusek zawsze może odpowiedzieć w zamkniętym wątku, jak tylko zauważy temat i będzie chciał na niego odpowiedzieć.
[Obrazek: ThPsxBe.png]


Wiadomości w tym wątku
kick za? - przez Zatajniony58 - 11-05-2021, 21:59
RE: kick za? - przez h3zquu - 11-05-2021, 22:06
RE: kick za? - przez Zatajniony58 - 11-05-2021, 22:18
RE: kick za? - przez h3zquu - 11-06-2021, 10:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości