*SkyLand*
#5
(09-14-2021, 05:46)CruQ napisał(a): no niestety

ja tylko mogę opowiedziec o tym co skłoniło mnie do zakonczenia gry na serwerze jak i same klocki, bo chcąc nie chcąc jest to serwer do ktorego wracałem dosc często oraz jak i do samej gry. zaczalem gre majac lat 13, skończyłem majac lat 21, wiecie co sie zmienilo w gameplayu na trybach ktore tu byly najpopularniejsze? NIC! czy dodawanie minigierek do trybow to zmienia? w sumie tez nie. wiec w sumie serwer jaki zastalalem, nie zmienił sie, jedyne co sie zmienilo dla mnie to nowa surowcowa, spawn, wersja, i tyle. tryby same w sobie tez. nie wymagają niczego specjalnego od siebie. nie ma trudnosci, nie ma urozmaiceń, jedynym urozmaiceniem na serwerze sa jakies minigierki które sa zeby było cos nowego, aby był chwilowy hype i główki xd ktore sb na dzialce można postawić, szok. a eventy? jakie eventy chlopie, dostaniesz cobla ewentualnie ksiazke i siema.

co do pistoletów, raczej dużo przytaczac nie musze, zmiana dosyc świeża, i niestety tragiczna. wiecie co jest najgorsze? ze my gracze   dowiedzielismy sie o pluginie na samym starcie trybu, mimo ze edycja byla zapowiada pare miesiecy wczesniej, bo jakbyśmy mieli dostep dostęp do serwera chociaz na 1 dzien tydzien przed startem, to mozna by było spróbować zatrzymać ten syf co mamy teraz.

i to nie jest tak ze to tylko o zmianach na pistoletach sie dowiadujesz sie po czasie, tak jest z każdą mniejsza zmianą, jak na przyklad dzialanie hopperow na classicu, jakby ktos sie na forum nie spytał albo wątku nie napisał, i nie dostal odpowiedzi po kilku dniach, to bysmy w ogole o tym nie wiedzieli. to dosyc zle. świadczy o komunikacji admina z graczami, choc teraz to pewnie wiekszosc wątków czeka na odpowiedź mase czasu.

mogbym wymiec tu pewnie cos jeszcze ale dam sb spokoj, predzej perma znowu tu wyrwę

co do samej reklamy to powiedzmy sb szczerze, zareklamowalby ktos komus serwer ktory leci na dno, na plikach z 2k12, z wlascicielem ktoremu cielzko zoorganizowac czas na cokolwiek, z antycheatem ktory badziej przeszkadza? no ja bym nie polecił tego nikomu.

Wracalem tu glownie z sentymentu, ale no ile mozna sie tego trzymac i udawac ze jest super jak nie jest. jak juz chcecie dzialac cos, to na nowo, nie pojedyncze tryby, a caly serwer postawic od zera, tak to widze. jak juz działać to porządnie. prawdopodobnie tak sie nie stanie, ale no cóż,

pewnie to juz moj ostatni post na tym forum. jak tu sie nic nie zmieni to polecam sobie odpuścić dalsza walke o lepszy serwerek, albo po prostu znalesc sb inny

ale na kilku nowych trybach, ktore wprowadzalem w tym czasie to oczywiscie nikt nie chcial grac i nawet o tym nie wspomni np. 1vs1, mini gry, skygrid itp, a jak cokolwiek zmienialem na trybach typu classic, skyblock, prison, to oczywiscie wszyscy byli na wielkie nie, nawet jakbym diamenty rozdawal, wiec co sie dziwic, ze nie zmienialem rozgrywki, tylko wprowadzalem jedynie dodatki. 

adv i sky2 zostaly otwarte poltora roku temu, a pvp na poczatku tego roku, i mimo ze ma zupelnie nowe bronie, to wy dalej o tej swojej snajperce i nie wprowadzaniu niczego nowego. 

a sam serwer byl reklamowany na roznych forach zwiazanych z tematyka minecrafta, listach serwerow w ktorych oplacalem reklamy, w google i na youtubowych filmach, ktore sami chcieliscie nagrywac. 

jak widac kazdy z was ma swoje zdanie, niektorzy tez sami sobie zaprzeczacie, ale szczerze mowiac to nie wiem po co powstal ten temat skoro niczego w nim nie znajduje poza zwykla krytyka, wiec pozwole go sobie zamknac, bo nie jest ona mi potrzebna do szczescia. 

obecnie skupiam sie na rozwijaniu adv i sky2 i jezeli ktos twierdzi, ze nic nie robie, to sie grubo myli.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Wiadomości w tym wątku
*SkyLand* - przez MrTaigeonn_ - 09-13-2021, 09:31
RE: *SkyLand* - przez Shazoren1 - 09-13-2021, 14:46
RE: *SkyLand* - przez h3zquu - 09-13-2021, 16:30
RE: *SkyLand* - przez CruQ - 09-14-2021, 05:46
RE: *SkyLand* - przez Cichusek - 09-14-2021, 06:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości