*SkyLand*
#1
Witam.


Jak wiemy - SkyLand stracił swoją dawność tętniącą życiem po 700-800 graczy. Ogólnie to sporo problemów przyczyniło się do tego, że gracze opuścili nasz serwer.


1. Pvp pistolety - Nie ma co... ten tryb był od kilku lat brutalnie niszczony przez graczy latających ze snajperkami po mapie.

Już od dawna pojawiało się mase wątków, by usunąć snajperkę ze sklepu lub ja znerfić.

Gracze byli poirytowani tym.

Jeszcze pamiętam jak na pistoletach grało 6 tabeli graczy, większość latała ze snajperkami, gracze bez snajperek nie mieli żadnych szans walcząc przeciwko grupie doświadczonych snajperzy, którzy tylko z jednej broni potrafili się bić.

Krytykowano ich...

Przez ten problem właśnie pistolety utracili graczy, którzy mieli tego dość.

Do dzisiaj ten problem nie został rozwiązany. Dlaczego? 

2. Classic - Powrót starego spawnu (z 2014 roku). Może nie jest to aż taki problem, ale powiem tak - ten spawn miał w sobie coś, co pokochali praktycznie wszyscy gracze. Ten klimat był nie do opisania, wszyscy tam siedzieli 24/7 na mini pvp i big pvp. Jeszcze przedwczoraj rozpoczęła się dyskusja na Classicu, gracze pisali o tym spawnie, nawet pytali się mnie na priv, czy pamiętam ten spawn.
Wszyscy twierdzili, że to były super-czasy.
Nawet mój kumpel który grał w 2014, zakończył grę w 2017, tylko dlatego że w 2017 wszedł nowy spawn (poprzedni od obecnego), powiedział, że tamten spawn musi wrócić, no i zakończył karierę.
Wiecie co jest najdziwniejsze? Odkąd wszedł nowy spawn, na classicu zaczęła spadać ilość graczy... W ten dzień masa graczy skarżyła się na pogorszenie spawnu. Jeszcze w 2017 roku pojawiały się wątki zeby przywrócono, lecz Cichy twierdził, że ten spawn to taka "epoka drewna", ale gracze mieli inne zdanie.

h3zquu nie chcę ci obrażać twojej roboty obecnego spawnu, ale ten spawn poprostu jest brzydki, nie pasuje to do classica, tylko do jakiegoś adventure albo czego innego.

Powrót do starego spawnu na Classicu napewno nie zaszkodzi, a przyniesie korzyści, będą wystawiane pozytywne opinie na jego temat, że ten najlepszy spawn powrócił i być może przyciągnie to więcej graczy...

3. Prison - powrót trybu i nowa edycja.
Usunięcie Prisona nie przyniosło żadnych korzyści, gracze, którzy tam grali - odeszli i tu znowu SkyLand traci...
Co zaszkodzi przywrócenie trybu? Gracze wrócą i będą grać, bo będą mieli po co.

4. Ekipa forum - Nie oszukujmy się, ale brak aktywności ze strony administracji nie był pozytywną rzeczą. Gram tu od końca 2012 roku i kiedy widziałem na serwerze jakiegoś aktywnego admina, to było to raz na ruski rok.
Chociażby podam jednego znanego nam już zasłużonego co robił, gdy został pomocnikiem... Gracze masowo skarżyli się na niego, że rozdaje bany "za nic" i faktycznie większość banów była niewiadomo za co,  gracze dostawali bany na kilka dni chociażby za napisanie "hub gub", nie raz zdarzało się jak niektórzy dostawali bana za cheaty, tylko dlatego, że zabili Huba na pvp. Sam byłem tego świadkiem, oraz ofiarą. Wtedy tylko Hub był pomocnikiem, a Cichy rzadko był aktywny. Na serwerze panowało bezkrólewie i chaos, dopóki Tails nie dostał pomocnika. Przez to SkyLand stracił bardzo dużo graczy, ludzie pisali, że nie będą tu grać, a niektórzy obawiali się bana za nic. Jeszcze w 2017 roku przeprowadziłem test pytając graczy jaka jest ich opinia na ten temat... okazało się, że około 60 graczy przestało grać z tego powodu.

Jeśli chodzi obecnie o ciebie Cichy to nie chcę cię denerwować, ale ostatnio jesteś praktycznie nie aktywny, nie odpisujesz na żadne wątki czy wiadomości prywatne. Gracze zaczynają sie niecierpliwić i zadają sobie pytanie gdzie jest admin?

To na tyle z mojej strony, mam nadzieję, że coś z tego będzie, bo jest jeszcze szansa, żeby wskrzesić Skyland.

Dzięki.


Wiadomości w tym wątku
*SkyLand* - przez MrTaigeonn_ - 09-13-2021, 09:31
RE: *SkyLand* - przez Shazoren1 - 09-13-2021, 14:46
RE: *SkyLand* - przez h3zquu - 09-13-2021, 16:30
RE: *SkyLand* - przez CruQ - 09-14-2021, 05:46
RE: *SkyLand* - przez Cichusek - 09-14-2021, 06:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości